STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

San Giorgio

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Bibione, Lido del Sole

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

San Giorgio

Neoficiální popis ubytování

Popis
Residence SAN GIORGIO stojí hned u pláže, bez nutnosti přecházet silnici. Klienti mají k dispozici bazén pro dospělé a dětský bazén, které jsou společné pro tři sousedící residence La Giudecca, Le Zattere a San Giorgio, bazény se nacházejí mezi residencemi Le Zattere a San Giorgio. Dále jsou k dispozici Wi-Fi u bazénu, dětské hřiště, obchůdky, bar, pizzerie, výtahy.
Pláž
cca 50 m
Strava
vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)
Typ ubytování
Apartmány jsou pěkně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, kávovar, TV/SAT a balkon, většina apartmánů je s bočním výhledem na moře. Apartmán BILO pro 4 osoby: ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. Apartmán apartmán TRILO pro 6 osob: 2 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.
Cena zahrnuje
7x ubytování v apartmánu, klimatizace
Povinný poplatek
spotřeba energií 50 EUR / apartmán, vratná kauce 100 EUR / apartmán, pobytová taxa, plážový servis (1x slunečník + 2x sedátko, od 4.řady/apartmán) 67 EUR /týden
Fakultativní poplatek
lůžkoviny 10 EUR / osobu / výměna, dětská postýlka 6 EUR / den, závěrečný úklid vlastní nebo za poplatek 55 EUR / apartmán, pes 50 EUR
Důležité
Pro klienty cestující autobusovou dopravou: transfer od agentury do ubytovací kapacity není zajištěn - v agentuře možnost objednat taxi za poplatek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.