STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Tonale 3

Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Val di Sole

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Tonale 3

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Jednoduché a funkční apartmány v blízkosti sjezdovek. Ubytování: apartmány s vlastním sociálním zařízením, kuchyňský kout, lednice BILO 4 - pokoj s manželským lůžkem, obývací místnost s jedním rozkládacím gaučem, nebo jednou rozkládací postelí, kuchyňský kout, koupelna + WC Ve výjimečných případech může být v některých apartmánech typu BILO také 1x rozkládací gauč na spaní pro dvě osoby + 1x palanda. TRILO 6 - pokoj s manželským lůžkem, pokoj s patrovou postelí nebo mezipatro se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (případně vysouvacím či vyklápěcím dvoulůžkem) a kuchyňským koutem, koupelna + WC Vzdálenosti: 150 m od sjezdovky
Strava
vlastní
Zájezd zahrnuje
pronájem apartmánu, spotřebu vody, plynu a elektřiny
Zájezd nezahrnuje
závěrečný úklid - nutné hradit na místě: 60 €/MONO a BILO, 65€/TRILO (vynesení odpadků a úklid kuchyňského koutu je povinností klienta), vratná kauce - 100 €/apartmán, skipas, doprava, pobytová taxa - cca 1,50 €/os./noc, povlečení - vlastní nebo na objednávku za 10 €/os., povlečení, ručníky a utěrky - vlastní nebo na objednávku za 15 €/os.