STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Riviera

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Lido di Jesolo

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Riviera

Neoficiální popis ubytování

Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 350 metrů a lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Velmi pěkný hotel leží 50 metrů od pláže v centrální části letoviska Lido di Jesolo, v blízkosti nákupních a zábavných středisek.

Ubytovaní

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, balkonem, klimatizací, sprcha + WC, Wi-Fi, Sat-TV, minibar na vyžádání za poplatek 5€/den. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 16€/noc.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - výběr á la carte + salátový bufet.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, výtah, bar s velkou terasou, klimatizovaná restaurace, Wi-Fi v celém hotelu, parkování, na vyžádání zapůjčení kol - zdarma.

Cena zahrnuje

ubytování za osobu na 8dní/7nocí s polopenzí, klimatizaci, plážový servis, parkování (do vyčerpání míst).

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu (cca 1.50 € / osoba od 10 let /den) - platba na místě. Příplatek za plnou penzi Kč 2.520/ pobyt - platba v CK.

Pláž

50 metrů od hotelu s postupným vchodem do moře, jemný písek.

Ostatní

1 slunečník + 2 křesla.

Domácí mazlíčci

jsou povoleni za příplatek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.