STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Romantický víkend v Benátkách

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Romantický víkend v Benátkách

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Benátek. Přílet do Benátek, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. Benátky byly původně etruským městem a staly se po rozpadu západořímské říše mocenským centrem Středomoří, jenž zbohatlo především na obchodu s Orientem. Hlavní třídu zde nahrazuje přibližně 100 kanálů, hlavní tepnou se stal Canal Grande se svou pozoruhodnou délkou 4 kilometrů a šířkou 70 metrů. Dle letového řádu se s průvodkyní přepravíte do centra Benátek městskou dopravou na první seznámení se s městem. 
2. den: Po snídani prohlídka města s průvodcem, na které si prohlédnete památky z venku. Projdete např. kolem Dóžecího paláce, baziliky sv. Marka, Kampanilly, mostu Ponte di Rialta a dalších věhlasných benátských památek, či případně můžete využít služeb místního gondoliéra a nechat se svést po jednom ze zdejších kanálů. Volný čas k individuálním návštěvám paláců, památek a galerií, poté společný návrat do hotelu. Přenocování v hotelu. 
3. den: Po snídani individuální volno, po domluvě s průvodcem možnost výletu na ostrovy Burano a Murano s návštěvou jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou skla. Návrat do hotelu, nocleh. 
4. den: Po snídani, odhlášení se z ubytování a dle letového řádu, transfer na letiště a odlet z Benátek do Prahy.
Informace
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob.

CENA NEZAHRNUJE
:
• místní dopravu z hotelu do centra Benátek a zpět (vlak, bus, vaporetto), doporučujeme zakoupit na místě časovou jízdenku na 48 hod za cca 35 €, nebo na 72 hod za 45 €. Jedna jízdenka na vaporetto = 9,50 €
• místní pobytovou taxu (cca 3 €/os./noc)
• vstupy do památkových objektů


FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
• příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč
• projížďka gondolou - kapacita lodě 4-5 osob (cca 30 min) 1.100,- Kč/ osobu

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR):
Dóžecí palác - cca 25 €
Gallerie dell´Academia - cca 15 €
bazilika sv. Marka – 3 €
kampanila - cca 10 €


Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.

DALŠÍ DOPORUČENÍ:
V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě vč. tax a příplatků Praha - Benátky - Praha
• 3x noclehy v hotelu *** na předměstí Mestre
• 3x bufetovou snídani 
• transfery z/na letiště
• služby technického průvodce po celou dobu zájezdu
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.