STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Rossella

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Rimini

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Rossella

Neoficiální popis ubytování

Kladné stránky

blízko pláže i centra
česky mluvící personál
v klidné části letoviska
výhodné rodinné balíčky

Záporné stránky

lednice není součástí vybavení pokojů
klimatizace za poplatek 12 EUR/den
rekreační poplatek 7 EUR/osoba nad 14 let/pobyt
plážový servis za poplatek

Hotel ROSSELLA

Hotel Rossella ** najdete v klidné uličce Viserby, která je městskou částí známého a oblíbeného letoviska Rimini. Rossella je stálicí v naší nabídce už několikátou sezónu a nadále se těší své oblíbenosti. Díky velmi přátelské atmosféře, skvělé poloze blízko pláže a nákupní zóny je tento hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Je ideálním pobytovým místem také pro skupiny a kolektivy. Nejen rodiny s dětmi ocení dobré zázemí. Kromě toho hotel nabízí chutnou kuchyni. U hotelu je možnost parkování s omezeným počtem míst. V blízkém okolí se nachází velké množství vyžití jak pro dospělé tak i pro ty nejmenší návštěvníky.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

dvoulůžkové pokoje jsou jednoduše zařízeny, některé s možností jedné až dvou přistýlek formou rozkládacího křesla, mobilní přistýlky, či pohovky. Součástí vybavení je TV, sociální zařízení (WC, umyvadlo, bidet), sprchový kout nebo sprcha bez sprchové vaničky, šatní skříň, klimatizace (za poplatek 12 EUR/den), jeden menší a jeden střední ručník/osoba/pobyt pro osobní hygienu. V přízemí se nacházejí pokoje bez balkonu. V prvním a druhém patře se nacházejí pokoje bez balkonu a s balkonem. Ve třetím patře jsou pokoje s terasou i bez terasy (balkon a terasa se velikostně liší a jsou orientovány do ulice a do dvora).

Pokoj pro 1 osobu (P 1):

jedna místnost s vyvýšeným oknem v přízemí. Součástí pokoje je jedno pevné lůžko, TV, sociální zařízení (WC, umyvadlo), sprchový kout, šatní skříň, klimatizace (za poplatek 12 EUR/den), jeden menší a jeden střední ručník/osoba/pobyt pro osobní hygienu.

Vybavení hotelu:

vstupní hala, hotelová jídelna, nápojový bar (platba v EUR; omezená otevírací doba), TV, wi-fi ve vstupní hale (zdarma), výtah, venkovní terasa s posezením, sluneční terasa. Hotel není vybaven směnárnou a v blízkém okolí, či centru Rimini nelze směnit české koruny za EUR.

Stravování:

polopenze. Snídaně formou bufetového stolu, večeře jsou servírované. U snídaní jsou v ceně zahrnuty nápoje káva nebo čaj, voda. U večeří nápoje formou postmixu.

Vzdálenosti:

hotelová pláž 100 m, centrum 100 m, centrum Rimini 5 km.

Pláž:

písečná široká a organizovaná s velmi pozvolným vstupem do moře. Pláž je soukromá a placená (orientační ceny: plážové lehátko 8 EUR/den, plážový set 20 EUR/den). Na místě si lze zaplatit plážový set/lehátko v EUR na konkrétní den na recepci hotelu - omezený počet. Nejbližší veřejná neplacená pláž je vzdálená 4,5 km. Sem se lze dostat autobusem za 1,50 EUR/osoba/ jedna cesta.

Zábava a sport: na pláži za poplatek:

široká nabídka vodních sportů, šlapadla, plážový volejbal, vyžití pro děti (skluzavky, prolézačky, trampolíny), kavárny, rychloobčerstvení. Ve Viserbě jsou dobré nákupní možnosti a zboží všeho druhu, restaurace, pizzerie a bary. Skvělou atrakcí je jak pro děti, tak dospělé zábavní park "Italia in Miniatura" hned za Viserbou (cca 3 km). V centru města Rimini se jednou týdně konají velké trhy a jsou zde i luxusní butiky s oblečením, botami a výrobky z kůže. Je zde dobré autobusové spojení z Viserby do Rimini a okolí. Prostřednictvím zástupce CK si lze zakoupit na místě některý z fakultativních výletů v EUR.

Destinace
Proč letovisko Rimini/Viserba?

Rimini je jedno z největších přímořských letovisek Itálie i Evropy. V samotném centru se nachází stavby z dob Římské říše i z časů renesance. Téměř 20 km dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a s řadou sportovních aktivit je velkým lákadlem pro turisty. Podél pláže se táhne hlavní promenáda se spoustou restaurací, barů, kaváren, pizzerií, obchůdků, ale také diskoték. Pro děti jsou v okolí zabavní a vodní parky, delfinárium a další atrakce.

Pláž: dlouhá, písečná s pozvolným vstupem do vody.

Moře: díky vlnolamům velmi mělké.

Aktivity v okolí: sporty na pláži, vodní atrakce, restaurace, bary, obchody, diskotéka, zábavní park Itálie v miniaturách, půjčovny aut, skútrů, kol, fakultativní výlety do okolí.

Ubytování: hotel s polopenzí.

Doprava: autobusem z hlavního odjezdového místa v Hodoníně cesta trvá cca 12 hodin a jedeme přes Rakousko.

Váš delegát: Lenka - u ní si můžete zakoupit fakultativní výlety.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.