STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

San Paolo

Itálie, Sardinie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

San Paolo

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Porto San Paolo
Poloha
Malý a útulný hotel leží pouhých 250 m od centra Porto San Paolo, kde se nachází bary, restaurace a obchody; cca 14 km od letiště; autobusová zastávka cca 800 m od hotelu. Autobusový transfer nezajíždí až k hotelu, nutno dojít cca 200 m se zavazadly pěšky.
Pláž
Užší písčitá pláž, místy se skalami, se nachází přímo u hotelu, plážový servis v hotelové zahradě u pláže zdarma. V blízkosti hotelu se nachází několik dalších pláží, mj. v Porto San Paolo a Porto Taverna.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, trezor na recepci, restaurace s terasou a výhledem na moře, bar, WiFi v lobby zdarma, zahrada s lehátky a slunečníky zdarma; ručníky za poplatek 5 eur, každá další výměna 5 eur, bez depozitu.
Ubytování
Jednoduše zařízené standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), dětská postýlka (za poplatek). Za příplatek pokoje s výhledem na moře.
Stravování
Light all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře bufetovou formou nebo servírované (v závislosti na obsazenosti hotelu), k obědu a večeři víno a vybrané nealkoholické nápoje.
Sport a zábava
Za poplatek: tenisový kurt, stolní tenis, potápění cca 300 m od hotelu, ve středisku půjčovna kol, nafukovacích člunů, plachetnic, zařízení pro surfování, 9jamkové golfové hřiště Puntaldia v blízkosti hotelu.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.