STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Terme Firenze

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Abano Terme

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Terme Firenze

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Hosté mají k dispozici restauraci, bar a TV místnost. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. Balkón patří ke standardu ve většině pokojů. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

V hotelu je možné příjemně trávit volný čas. Pro hosty je zde bazén a venkovní bazén. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole, tenis a golf. Pro fanoušky vodních sportů je zde aqua fitness. Hosté mohou v objektu využívat skvělé vybavení a služby, do kterých patří i mnoho sportovních aktivit, jako je například fitness studio a stolní tenis. V objektu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon, masáže a solárium. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Hosté si mohou vybrat typ stravování. Lze si objednat snídaně, obědy a večeře.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.