STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Terme Zi Carmela

Itálie, Neapolský záliv, Ischia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Terme Zi Carmela

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Terme Zi Carmela

Hotel Zi Carmela se nachází přímo u centra městečka Forio nedaleko přístavu. Z hlavního vchodu hotelu se dostanete na silnici, která vede do přístavu. Do historického centra však vede soukromá cesta, která přímo vybízí k romantickým procházkám po městě.
Pro chvíle odpočinku můžete využít hotelového bazénu, užít si relaxační masáž v kosmetickém oddělení a následně si vychutnat večeři na střešní terase.

POKOJE:
V tomto hotelu je na výběr ze tří kategorií pokojů.

Pokoje STANDARD - mají vlastní koupelnu, telefon s přímou volbou, klimatizaci, SAT-TV, minibar na vyžádání. Standardní pokoje s balkonem nebo terasou nejsou za příplatek.

Renovované pokoje CLASSIC - mají vlastní koupelnu, klimatizaci, topení, minibar (doplňování na vyžádání), telefon s přímou volbou, SAT-TV. Balkon nebo balkon s výhledem na moře za příplatek.

Pokoje DELUXE - ve středomořském stylu, s terasou s výhledem na moře. Mají vlastní koupelnu, fén, klimatizaci, minibar (zásobený vodou při příjezdu), trezor, SAT-TV, rychlovarnou konvici s bylinnými čaji, župany, pantofle. V tomto typu pokoje je možnost donášky snídaně na pokoj.

STRAVA:
Hotelová restaurace je velice útulná, zařízena v teplých barvách s překrásným výhledem na promenádu a přístav Forio. Kontinentální snídaně je podávána formou bufetu, obohacena o čerstvé dorty a sladké pečivo. Obědy a večeře jsou servírované výběrem z menu a jsou směsí středomořské a mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou podávány od 7:30 do 9:30, obědy od 12:45 do 14:15 a večeře od 19:30 do 21:00. Hosté si také mohou při polopenzi zvolit mezi obědem a večeří. Postačí nejpozději do 10:30 o změně informovat číšníka. Na vyžádání lze též připravit snídaňový či obědový balíček na výlet, stačí požádat večer předem na recepci.

VYBAVENÍ A SLUŽBY:
Dva venkovní bazény o teplotě 30 - 36 °C s vodopády k masáži krční páteře jsou zasazeny do zahrady s tropickými rostlinami. Krytý termální bazén o teplotě 36 °C, s masážními tryskami a vodopádem, hydromasážní vana s termální vodou na terase Solarium, přístupné po schodech. Fitness centrum s možností rezervovat služby osobního trenéra za poplatek, restaurace, bar s TV koutkem, recepce 24 hod., klimatizace, WiFi ve společných prostorách, solárium, turecké lázně. Za poplatek procedury a ošetření ve wellness centru, trezor v recepci, kadeřnictví, zapůjčení županu, restaurace "a la carte".


WELLNESS CENTRUM:
Hotelové centrum se drží filosofie, že ruce jsou nenahraditelným zdrojem pohody, proto se přístroje omezují pouze na nezbytné léčby, jako je artritida a revmatismus. Péče o tělo i duši začíná již tehdy, překročíte-li práh tohoto centra. Zde se můžete spolehnout na naprostou profesionalitu. Každý člověk je jedinečný, a tomu je toto centrum plně uzpůsobeno. Před každým ošetřením je potřeba nejprve očistit tělo i ducha od stresu a negativní energie například při relaxační masáži.
Kosmetické centrum hotelu Zi Carmela má také povolení od místních zdravotnických orgánů k léčbě artritických a revmatických onemocnění pomocí terapie z bahna fango, které pochází ze starověkého ischijského zdroje a je známo pro své léčebné vlastnosti. Tento cenný přírodní zdroj pro léčbu kostí a kloubů je pak ideální kombinací ve spojení s léčivou termální vodou.
V kosmetickém centru si lze zakoupit mnoho produktů, které jsou čistě přírodní, složené z různých druhů bylin, esenciálních olejů, propolisu, mořských řas a rostlinných extraktů, které nikdy nebyly testovány na zvířatech. Kosmetické oddělení sousedí s venkovní posilovnou a je obklopeno různými keři, rostlinami a bylinkami, jako bazalka, rozmarýn, majoránka či šalvěj, které centru propůjčují osvěžující vůni.

Upozornění: Z důvodu případného zavedení hygienických a / nebo protiepidemických opatření v destinaci může dojít ke změně rozsahu a kvality uvedených služeb. Tyto změny nezakládají nárok na náhradu služeb. Děkujeme za pochopení.

Destinace

Největší obec Forio se rozkládá na celém západním pobřeží ostrova. Vzhledem ke své poloze u otevřeného moře bylo Forio ve středověku vystaveno mnoha zničujícím útokům pirátů. Z bývalých strážních věží je nejznámější nejstarší věž Il Torrione v přístavu, která se stala jedním ze symbolů města. Nejvýznamnější z mnoha kostelů ve Foriu je San Vito, který je zasvěcen patronovi města. Jeho svátek se slaví v polovině června. Nejznámějším kostelem ostrova je však bezpochyby Santa Maria del Soccorso na malém mysu za přístavem, který vyprovází již od raného středověku místní rybáře a námořníky při jejich cestách po moři. Tento symbol Foria se proslavil díky fi lmu Nebožtíci přejí lásce. Forio je nejoblíbenějším cílem turistů díky své poloze a velkému množství písečných pláží - Citara, Cava dell´Isola, Chiaia, San Francesco. Honosí se největším termálním parkem Giardini Poseidon, který se rozkládá v zátoce Citara na celkové ploše 60.000 m2. Milovníkům botaniky se nabízí překrásná zahrada La Mortella či kaktusová zahrada Ravino. Symboly města a zajímavými přírodními scenériemi jsou "Zamilované kameny", středověké strážní věže či tufový "Orel" a další.