STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Valentino Resort

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Brindisi

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

 • Obsahují osobní a citlivé údaje
 • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
 • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
 • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Valentino Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Luxusní moderní resort pro rodiny s dětmi i pro páry, s bohatým sportovním, relaxačním a zábavním zázemím se nachází v oblasti Castellaneta Marina v Apulii. Toto kouzelné místo je obklopeno rozlehlým píniovým lesem chráněné přírodní oblasti Stornara a nabízí naprostý komfort. Nádherná písečná pláž s délkou 5 km a pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 3 km a dostupná bezplatným hotelovým autobusem. V partnerském hotelu Kalidria můžou hosté využívat služby luxusního SPA centra. Resort je součástí komplexu Ethra Reserve.
Mezinárodní letiště v Brindisi je vzdálené cca 10 km.
Vybavení
350 pokojů, vstupní hala s recepcí, lobby, hlavní restaurace, dětská kuchyňka (na přípravu jídel pro nejmenší), pizzeria, plážová restaurace, 3 bary (1 na pláži), 2 velké bazény s hydromasáží (1 s mořskou vodou, lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén (v miniklubu), bankomat, butiky, obchody, stánek se zmrzlinou, půjčovna kočárků (za poplatek), půjčovna aut, kol a elektrokol, kadeřnictví, vnitřní parkoviště, doktor (k dispozici 24 h), amfiteátr.
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj Classic: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/Sat., trezor, minilednička , balkon/terasa.

Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení):

Dvoulůžkový pokoj Premium: set na přípravu čajě, kávovar na espresso, minibar (zdarma, voda, 2 nealko nápoje, pivo), plážová osuška od 3.let  (zdarma, denní výměna), balkon/terasa.
Zábava
Denní aktivity s profesionálním animačním tímem pro všechny věkové kategorie, večerní vystoupení (muzikály, kabarety), živá hudba, sportovní, karetní i stolní hry.
Stravování
Plná penze:
 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
 • voda, točené víno zdarma, ostatní nápoje za poplatek.
 • jednou za pobyt možnost obědu v plážové restauraci a večeře v pizzerii 
 • možnost využívání dětské kuchyňky

All Inclusive:
 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
 • kavárna, nealko nápoje, točené pivo, ovocné džusy (vše podávané ve skleničkách), výběr alkoholických nápojů a tvrdého alkoholu, aperitiv
 • od 19:30 výběr koktejlů
 • u hlavních jídel: točené pivo, víno, cola, oranžáda
 • 2 vstupy do týdne do plážové restaurace (oběd) a pizzerie (večeře)


Pro hosty s potravinovými alergiemi (laktóza, lepek, vejce) má hotel k dispozici základní výběr jídel (balených i hotových) v hlavní restauraci během hlavních jídel.
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, o délce cca 5 km. Slunečník a 2 lehátka v ceně klubové karty (Club Card 10 EUR/osoba od 3.let), od 3.řady. Hosté mají k dispozici plážovou restauraci.
Plážová osuška za poplatek.
U All Inclusive plážová osuška zdarma (od 12.let)
Hotel poskytuje v pravidelných časech shuttle bus na pláž (zdarma), vzdálenost od hotelu je cca 3 km.
Sportovní nabídka
Zdarma: fitness, stolní tenis, lukostřelba, fotbal, tenis, boccia, skupinová gymnastika
Za poplatek: lekce tenisu, lukostřelby, plavání
Děti
Dětský klub (3-17 let), dětské jesličky (12m-36m, speciální servis pro nejmeší, za poplatek s nutností rezervace, k dispozici od 17.7.-9.9.2024 v hotelu Calanè), rozlehlý dětský park s množstvím aktivit, houpačky, skluzavky, vodní park, dětský bazén, lekce plavání, tance, fotbalu (za poplatek), dětská kuchyňka s možností přípravy jídel rodiči (k dispozici od 6:00-00:00, výběr základních čerstvých surovin, čerstvého ovoce, mléčných výrobků,jogurtů, sušenek, čajů, bezklaktózové a sójové mléko), dětský bufet. 
Služby dětské kuchyňky jsou k dispozici do 17.9.2024
Karty
VISA, EC/MC.
Web
www.bluserena.it/en/granvalentino-village/hotel-resort-italy-apulia
Wellness
Za poplatek: exkluzivní SPA centrum, venkovní a vnější bazén s mořskou vodou, skrášlovací procedury, sauna, turecké lázně, masáže, wellness programy (v hotelu Kalidria).
Internet
Zdarma: společné prostory hotelu, pokoje Premium a Suite
Oficiální kategorie
4 hvězdičky
Poznámka
Rozsah a kvalita uvedených služeb může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Hotel může vyžadovat používání koupací čepice v hotelových bazénech.
Poplatek: pobytová taxa 2-4 EUR/osoba/noc, splatná v hotovosti na místě.
Poplatek: klubová karta Smart Card 10 EUR/pokoj (karta slouží na využívání sportovišť a sportovního zařízení, plážového servisu, dětského klubu Serenino, Serenino Piu, SerenUp a SerenHappy.
Poplatek: Coccinella Baby Care-13-14 EUR/den. Pro rodiny s dětmi 0-3 let. Zahrnuje dětskou postýlku, redukci na toaletu, přebalovací stůl, ohřívač lahví, využívání dětské kuchyňky v hlavní restauraci, židličky, vstup do Baby Blue Parku, využívání speciálně navrženého hřiště pro děti od 0-6 let.

Pro hosty s potravinovými alergiemi (laktóza, lepek, vejce) má hotel k dispozici základní výběr jídel (balených i hotových) v hlavní restauraci během hlavních jídel.

Upozornění:
hotel vyžaduje od svých hostů decetní oblečení v celém areálu (zákaz chození na boso, bez trička nebo v plavkách).

Malé psy (do 10 kg a pouze se zdravotním certifikátem) povoleny. Pes se nesmí pohybovat bez vodítka a pohyb je možný pouze ve vyhrazené části hotelu (ne v restauraci, na pláži, amfiteátru nebo náměstí). Ubytování se psem je možné pouze v pokoji Classic, v oplocené zahrádce (k dispozici miska na vodu a jídlo). Tento servis je na vyžádání za poplatek.