STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vigna Sul Mar Camping Village - Happycamp

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vigna Sul Mar Camping Village - Happycamp

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Vigna Sul Mar Camping Village - Happycamp: Rekreační pobyt 4 noci
Informace

Příplatek za pronájem ložního prádla (1 ks)

15€

za set *

Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks)

20€

za set *

Příplatek za pronájem ručníků (2 ks) 10€ za set *

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků typu STANDARD

40€

za pobyt**

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků typu HAPPY PLUS,. PREMIUM A PREMIUM SUITE

50€

za pobyt**

Příplatek za pronájem dětské postýlky

3€

za den*

Příplatek za pobyt se zvířetem (na vyžádání)** 10€ za den*

*Příplatky se hradí v hotovosti na místě v recepci společnosti Happycamp. V případě zájmu o pronájem ručníků nebo ložního prádla informujte nás prosím minimálně 7 dnů před nástupem na pobyt.

**V případě ubytování s domácím mazlíčkem se účtuje kauce ve výši 120 EUR v hotovosti. Z toho 20 EUR je povinný poplatek za dodatečný úklid, který je vyžadován po ubytování se zvířetem.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci společnosti Happycamp uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

**Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy, v případě že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

11.05.-27.05.

09.09.-18.09

Minimální délka pobytu 3 noci.

27.05.-01.07.

Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup je možný každý den.

01.07.-09.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup a odjezd je možný pouze v sobotu nebo ve středu.

Akce 7=4 (Tři noci zdarma)

7=5 (Dvě noci zdarma)

7=6 (Jedna noc zdarma)

4=3 (Jedna noc zdarma)

09.09.-18.09.

11.05.-20.05.

20.05.-27.05.

02.09.-09.09.

27.05.-03.06.

03.06.-10.06.

10.06.-17.06.

17.06.-24.06.

24.06.-01.07.

01.07.-08.07.

26.08.-02.09.

09.09.-18.09.

Vigna Sul Mar Camping Village - Happycamp

Vigna sul Mar Camping Village **** leží mezi letovisky Lido delle Nazioni a Lido di Pomposa, 30 km od Ravenny. Nabízí ubytování v mobilních domcích Happycamp, soukromou pláž, dva venkovní bazény, dětská bazén, restauraci, bar, hřiště na míčové hry, animační program pro děti a dospělé a supermarket.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domcích typu Happy Standard a Happy Premium s částečně zastřešenou terasou a grilem. Klimatizace je v ceně ubytování.

HAPPY STANDARD (25 m2) - je mobilní dům pro max. 5 dospělých osob a jedno dítě. Vzhledem k menším velikostem místností tento typ domku doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodinám se dvěma až třemi dětmi. Nachází se v pravo za recepci na konci cesty ve stinném místě. Hned naproti je psí agility park. Na pláž je to cca 400 m a na bazén cca 200 metrů. Součástí domku je jedna ložnice pro 2 osoby s manželskou postelí (190 x 140 cm), jedna ložnice se dvěma oddělenými postelemi (190 x 70 cm) a menším patrovým lůžkem pro dítě do 12 let (do 150 cm), koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem před domkem. V obývacím pokoji je možnost přistýlky pro další osobu. Součástí kuchyňské výbavy je lednička s malou mrazicí přihrádkou, sporák se čtyřmi hořáky a kuchyňské vybavení pro 6 osob.

HAPPY PREMIUM (30 m2) je typ mobilních domků vhodný pro max. 6 dospělých osob a jedno dítě. Vzhledem k menším velikostem místností jej doporučujeme však pro max 4 osoby. Nachází si asi 2 min chůze od pláže a od bazénů. Na první pohled se jeví, že jsou nekoncepčně vtlačené mezi ostatní domky. Během pobytu ale oceníte výhodnou lokalitu v centru rezortu a dostatek soukromí. Skládá se ze tří ložnic - jedné s manželskou postelí a dvěma s oddělenými postelemi, obývacího pokoje s gaučem, který může nouzově sloužit jako přistýlka pro 7 osobu, kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V některých domcích je toaleta zvlášť. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem, dvěma polohovatelnými lehátky a grilem.

Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Mapka s označením lokality mobilních domků

Pláž

Hned u kempu se rozkládá široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Na pláži se můžete občerstvit v baru.

Sport a rekreace

V rezortu se nachází dětský bazén, dva bazény pro dospělé osoby a slunící plochy s lehátky (za poplatek) a slunečníky. Při příjezdu obdržíte náramek, který Vám umožní volný vstup k bazénům

Od konce května do začátku září se v rezortu pořádá animační program pro děti i dospělé, včetně mini clubu, večerních koncertů a tanečních představení. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou stolní tenis, hřiště na míčové hry, fotbalové hřiště, plážový volejbal a půjčovnu kol. Tenisové kurty se nachází 500 metrů od rezortu.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace, bar a zmrzlinové stánky.

Obchody

Hostům je dále k dispozici supermarket (otevřený denně od 7:30 do 13:00 a od 16:00 do 20:00), obchod se zeleninou, novinový stánek a tržiště.

Vybavení

V rezortu také najdete recepci, bankomat, trezor, samoobslužnou prádelnu na mince, hernu a WIFI.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je možný na vyžádání a za poplatek

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před svým mobilním domkem nebo v jeho okolí.

Destinace

Lido di Pomposa je menší přímořské letovisko ležíci v provincii Ferrara 35 km severně od Ravenny a 110 km jižně od Benátek. Je vyhledáváným místem díky krásným písčitým plážím, kvalitním službám a bohatým možnostem zábavy a sportovního vyžití. Letovisko doporučujeme rodinám s dětmi. Za návštěvu určitě stojí chráněný park Delta del Po s plochou více než 52 tisíc hektarů, který je ideální místem pro pěší procházky nebo cyklistické výlety.