STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Villaggio Delfino

7,5/10
7,5/10

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Bibione

Recenze

Pavla, pobyt s rodinoučervenec 2015

S pobytem a dopravou jsem byla velice spokojená.Velká nespokojenost až zklamání bylo z velmi dlouhého čekání na ubytování.Na místo tj. do Bibione jsme dorazili v 6 hodin ráno a ubytováni jsme byli až ve 14 hodin. Přes pár SMSek od delegátky jsem nezaregistrovala jakýkoliv zájem o nás. Nebyla nám nabídnuta žádná možnost si uložit kufry nebo si dojít na WC. Seděli jsme s dětmi do již zmiňované 14 hodiny na lavičce na náměstí. Proto musím vyzdvihnout velkou nespokojenost s naší delegátkou v Bibione. Také mi například chyběly informace o výletech. Kdybych to měla vše shrnout,s dovolenou v Bibione jsem byla velmi spokojena až na již výše uvedené výtky. S pozdravem,Savčicová Pavla.

7,5/10

O hotelu

Villaggio Delfino

Neoficiální popis ubytování

Slevy

sleva 5% pro pobyty na 2 týdny (do 3/8 a po 1/9)

Charakteristika
menší villaggio obklopené zelení se nachází v klidnější části letoviska, ideální pro pohodovou rodinnou dovolenou. Velmi oblíbené ubytování.
Ubytovaní
apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, terasa. Apartmány (kromě C6-1) mají mikrovlnnou troubu, TV/SAT, trezor, klimatizaci, wifi. B5: (max. 5 osob) (rekonstruovaný apartmán, v přízemí) ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. C6: (max. 6 osob) (rekonstruovaný apartmán, v přízemí nebo v patře) ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. C5-1: (max. 5 osob, dvoupodlažní apartmán) (rekonstruovaný apartmán) v přízemí - denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, veranda a terasa. V patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC.
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 2,5 let, 21 €/ týden (do max. počtu osob), 70 €/ týden (nad max. počet osob). Dítě do 2,5 let bez postýlky jako osoba navíc 35 €/ týden.
Služby
zahrada.
Parkování
1 místo/ apartmán.
Od centra
200 m.
Od pláže
350 m.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, 40 €/ pobyt.
Pobyt
sobota/ sobota (4/6-3/9), příjezd možný každý den, min. 5 nocí (pobyty do 4/6 a po 3/9).
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, plážový servis. Nepovinné příplatky: závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 45 €/ B5, 55 €/ C5-1, C6, C6-1, C6+, ložní prádlo 8 €/ osoba. Kauce: 100 €/ apartmán (skupiny osob 18-26 let 500 €/ apartmán).
Pobytová taxa
cca € 0,75 osoba od 2 let/ den (platí pro pobyty 1/5-30/9).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.