STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Windsor

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Lido di Jesolo

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Windsor

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
bazen
Plážový servis: v ceně,1 slunečník,2 lehátka,platí od 15.5. do 15.9
Pobytová taxa
Městská daň cca.1,30 € na osobu a noc,počínaje 10 lety,k zaplacení na místě - Info klimatizace na pokoji,na vyžádání,euro 5,00.-za den/pokoj se platí na místě.Trezor v ceně.
Charakteristika
Hotel Windsor nabízí 24hodinovou recepci,výtah,portování,bar na terase,restaurace,televizní místnost,úschovna kol a bezplatná půjčovna kol,bezplatné soukromé venkovní parkoviště (podle dostupnosti),plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj,podle dostupnosti) bezplatné Wi-Fi.\nMalá zvířata povolena zdarma.\nHotel je bezbariérový.Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou / WC a vysoušečem vlasů,topení,fanoušek,klimatizace na vyžádání a za platbu na místě,telefon,bezpečný,satelitní televize.Pokoje s balkonem na vyžádání a podle dostupnosti.
Parkování
Parkovací místo dle dostupnosti v ceně
Poloha
Windsor Hotel*** se nachází na skvělém místě v Jesolo,jen pár kroků od moře a od via Bafile- hlavní nákupní ulice se spoustou restaurací a trendy klubů.\nJesolo je jedním z nejoblíbenějších přímořských letovisek na pobřeží Jaderského moře,se zlatými písečnými plážemi,bohatou nabídkou sportovních a rekreačních příležitostí a v neposlední řadě pro rušný noční život.Destinacemi pro jednodenní výlety jsou blízká města Benátky,Treviso a Padova.
rodina
Dětská židlička: na vyžádání,volný, uvolnit - Dětská postýlka dle dostupnosti: 6 € na den,k zaplacení na místě - Miniklub: Platí od 01.06. do 31.08
Stravování
Snídaně: Obohacený bufet - Večeře: 4 chody - Salátový bufet: při jídle - Bezlepkové menu na vyžádání: V ceně - Pobyt začíná: večeří a končí snídaní INFO/
vybaveni_hotel
PŘÍJEM: 24H;RESTAURACE;VÝTAH;TELEVIZNÍ MÍSTNOST;BAR;TERASA;PŘIHLÁŠKA: OD 12.00 hodin;ODHLÁŠENÍ: DO 10.00:00;KREDITNÍ KARTA: JSOU AKCEPTOVÁNY HLAVNÍ KREDITNÍ KARTY;VYBAVENÍ PRO POSTIŽENÉ: ANO;BUDOVY;PODLAHY: 4;CELKEM POKOJE: 37
vybaveni_pokoj
TELEFON;SAT TV;BEZPEČNÉ ZDARMA;KLIMATIZACE ZA POPLATKU;VĚTŠINOU S BALKONEM;VANA/SPRCHA;FÉN;TELEFON;BEZPEČNÉ ZDARMA;SAT TV;KLIMATIZACE ZA POPLATKU;VĚTŠINOU S BALKONEM;VANA/SPRCHA;FÉN;BEZPEČNÉ ZDARMA;TELEFON;SAT TV;KLIMATIZACE ZA POPLATKU;VĚTŠINOU S BALKONEM;FÉN;VANA/SPRCHA;TELEFON;BEZPEČNÉ ZDARMA;SAT TV;KLIMATIZACE ZA POPLATKU;FÉN;VANA/SPRCHA
vzdalenost
VZDÁLENOST MOŘE/JEZERA: 50M.,VZDÁLENOST OD LETIŠTĚ: 38KM,VZDÁLENOST OD NÁDRAŽÍ: 25 KM (SAN DONA DI PIAVE),VZDÁLENOST OD AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY: CA.80 mil.,VZDÁLENOST OD LÉKÁRNY: CA.50 m.,VZDÁLENOST OD NEMOCNICE: CA.1 km,VZDÁLENOST OD CENTRA MĚSTA: 20M.,VZDÁLENOST OD OBCHODŮ: 20M.,VZDÁLENOST OD RESTAURACE/BARŮ: 20M.
Zvíře
Domácí zvířata povolena na vyžádání V ceně,malé psy -