STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Zero5

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Lignano

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Zero5

Neoficiální popis ubytování

Charakteristika
elegantní, nová rezidence se nachází jen kousek od pěší zóny v centru města. Apartmány ve vyšších patrech mají krásný výhled na lagunu.
Ubytovaní
apartmány jsou komfortně a moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, trezor, Wi-fi, velký balkon. B4: (max. 4 osoby, 1., 2., 3. patro) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. B5: (max. 5 osob, 1., 2., 3. patro) ložnice s dvojlůžkem a jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. C6: (max. 6 osob, 1.,2.,3. patro) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC. C6-1: (max. 6 osob, v přízemí s terasou a zahrádkou) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC. C6-2: (max. 6 osob, 4.,5. patro) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC. C6-3: (max. 6 osob, 6. patro s výhledem na moře a lagunu) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC. V 7. patře terasa s výhledem na moře. D7: (max. 7 osob, 4., 5. patro s výhledem) dvě ložnice s dvojlůžkem, ložnice s jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 3x SPR+WC. D7-1: (max. 7 osob, 6. patro s výhledem) dvě ložnice s dvojlůžkem, ložnice s jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+3x WC. V 7. patře terasa s výhledem na moře.
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 3 let, € 14,-/ týden, příp. možno vzít vlastní.
Služby
výtah.
Parkování
1 místo/ apartmán (výška 2,2 m, šířka 2,18 m), 2 místa pro apartmán C6-3, D7-1.
Od centra
300 m.
Od pláže
300 m.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.
Zvíře
nepovoleno.
Pobyt
(18/5-14/9) sobota/ sobota, (do 18/5 a po 14/9) příjezd možný každý den, min. 5 nocí.
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu), plážový servis, ložní prádlo a ručníky (výměna za poplatek). Nepovinné příplatky: výměna- ložní prádlo 10 €/osoba, ručníky 9 €/osoba. Kauce: 100 €/apartmán.
Pobytová taxa
cca 0,70 €/osoba od 12 let/den (max. 10 nocí).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.