STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

City Tower

Jordánsko, Jordánsko, Aqaba

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

City Tower

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Malý městský hotel se nachází v jižní části města Akaba, v těsné blízkosti jeho centra s mnoha obchody a restauracemi. Za necelé 2 hodiny jízdy se nachází Petra a přibližně za 1 hodinu Wadi Rum. Letiště v Akabě se nachází cca. 11 km od hotelu.

Pláž

Nejbližší pláž je vzdálená přibližně 750 m od hotelu a jedná se o veřejnou písečnou pláž dlouhou přibližně 400 m. Plážový servis (lehátka, slunečníky) si lze pronajmout za příplatek. Hotel nemá soukromou pláž.

K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí: Hotel nabízí 24hodinovou recepci, lobby, 2 výtahy, úschovnu zavazadel, směnárnu, hlavní restauraci (mezinárodní pokrmy formou bufetu) a krytý bazén a saunu. Dále je k dispozici za poplatek: parkoviště, prádelna.

Internet

V hotelovém areálu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. Možnost příplatku za večeři nebo plnou penzi (FB) - nápoje k jídlu a mezi jídly za příplatek. Poznámka V hotelu se nepodává alkohol.

.
Sportovní a animační program

Možnost využití hotelového krytého bazénu a sauny. V areálu hotelu není možnost animace. V blízkosti hotelu se nachází řada obchodů a restaurací a na nejbližší veřejné pláži je centrum vodních sportů (za poplatek na místě).

Webové stránky

www.city-tower.aqaba-hotels-jo.com/pl/

Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

City Tower je skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný hotel v pohodlné lokalitě v centru města, který vám umožní prozkoumat Akabu i vzdálenější části nádherného Jordánska na vlastní pěst.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.