STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

The Royal Riviera

Katar, Doha

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

The Royal Riviera

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
4hvězdičkový městský hotel se 154 luxusními pokoji a apartmá spojuje komfort a prvotřídní služby s pohodlím města. Nachází se v centru Dauhá, pouhých 20 minut od mezinárodního letiště Hamad a v pěší docházkové vzdálenosti od stanice metra Souq Waqif, Muzea islámského umění a Katarského národního muzea. Hotel má výhled na Corniche v Dauhá. Kombinuje pohostinnost v tradičním arabském stylu a moderní služby pro dokonalé pohodlí. Hotel je určen pro obchodní cestující, firemní prezentace, dovolené, svatby a různá setkání. Všechny pokoje jsou zařízeny podle nejvyššího standardu a nabízejí veškeré moderní vybavení pro hosty na služební cestě i pro turisty, kteří cestují do Dauhá. Pro obchodníky je k dispozici Business balíček, který zahrnuje bezplatné WI-FI připojení, snídani, župany, pantofle a minerální vodu. Každý prostorný pokoj je vybaven moderním a elegantním hotelovým vybavením. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem. Mezi další vybavení pokojů patří televize Smart TV, vysokorychlostní W-Fi připojení, příslušenství pro přípravu čaje/kávy, vysoušeč vlasů, klimatizace, pracovní stůl, minibar, telefony s přístupem do Business Lounge. Family suites mají dvě ložnice a dvě koupelny s přístupem do společného obývacího pokoje. K dispozici jsou wellness služby v The Royal Riviera Spa Doha. Kvalifikovaní masážní terapeutové nabízejí různé druhy masáží a kosmetických ošetření pro ženy a muže. Aroma masáž, masáž lávovými kameny, thajská masáž a tradiční marocká koupel jsou jen některé z nabízených možností. Využít můžete i služby manikúry.
Vybavení
Multismyslový kulinářský zážitek a živou hudbu si užijete v Brasserie Broadway, která nabízí vynikající jídlo a noční život spolu s vynikajícími koktejly. EspressoLab Cafe nabízí čerstvě uvařenou kávu a občerstvení. Uvolněná, ale sofistikovaná kavárna je ideálním místem pro setkání s přáteli a relaxace u skvělého dortu a čerstvě uvařené kávy. StreEAT Culture je městský bar, který nabízí pouliční jídlo z celého světa a živé sportovní přenosy na obrazovkách. Bar a restaurace Blu Terrace u bazénu na střeše nabízí mezinárodní kulinářský zážitek a dokonalou relaxaci.