STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Jumbo Resort

Keňa, Severní pobřeží, Watamu

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Jumbo Resort

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Je zde úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V komplexu se nachází restaurace, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Dále je možné využít 24 hodinovou bezpečnostní službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ventilátor a koupelna. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Vybavení pokojů zahrnuje pracovní stůl, ledničku, adapter do zásuvky a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Mezi další vybavení patří }. V hotelu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Komplex má bazén a venkovní bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. plážový volejbal (zdarma). Příznivci vodních sportů si ze zdejší nabídky jistě vyberou. Je zde aqua fitness a za poplatek windsurfing, kitesurfing, plachtění, jízda na kajaku, šnorchlování a potápění. Hosté mohou sportovat i uvnitř objektu, je tady fitness studio, stolní tenis, kulečník a aerobik. V komplexu je wellnes zóna, ve které je možné využít kosmetický salon, masáže a solárium. Zábavní program pro děti i dospělé má v hotelu na starost animační tým. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Také je možné objednat snídaně. Na přání je možné připravit dětská menu.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa, AMEXCO, Diners Club a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.