STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Silver Palm Spa & Resort

Keňa, Severní pobřeží

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Silver Palm Spa & Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

V resortu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V prázdninovém areálu se nachází restaurace a kavárna. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Komplex nabízí službu hlídání dětí, transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

Pokoje mají obývací část a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde sejf a minibar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis, plážový volejbal a golf. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například windsurfing, šnorchlování, potápění a aqua fitness. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř resortu. Je tu například fitness studio. V prázdninovém areálu je wellness zóna, ve které je spa, hammam, kosmetický salon, masáže a omlazující procedury. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Komplex nabízí mnoho typů stravování. Lze si objednat polopenzi a plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.