STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Grand Muthu Cayo Guillermo

Kuba, Cayo Guillermo

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Grand Muthu Cayo Guillermo

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na Cayo Coco. Vydejte se s námi na Cayo Coco - jeden z nejkrásnějších ostrůvků Kuby s panenskou přírodou a s nádhernými plážemi, jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou, daleko od veškeré civilizace. Případně je možné strávit první 2 dny v Havaně a užít si krásy koloniálního města.


Popis Lokace
CAYO COCO/CAYO GUILLERMO:

Ostrovy se nachází v souostroví "Jardínes del Rey" (biosférická rezervace UNESCO), na severním pobřeží Kuby, s pevninou spojené uměle vytvořenou, 17 km dlouhou, hrází "Pedraplen", díky níž lze na tyto krásné panenské ostrovy dojet i autem. Na ostrově bylo vybudováno i moderní letiště, kam míří lety z Havany každým dnem. V dávných letech byly tyto ostrovy, ležící v Golfském proudu Atlantského oceánu, útočištěm pirátů. Vnitrozemí je pokryto mangrovníky a kokosovými palmami a spatříte zde širokou škálu mořského ptactva. V oblastech s lagunami poblíž pobřeží snadno spatříte plameňáky. Tento ostrov je domovem vzácnému druhu ptáků "Ibis bílý", jemuž Kubánci říkají "Coco" a právě po něm nese tento ostrov jméno. Tyto klidné a neobydlené ostrovy jsou ideálním místem pobytu pro rodiny s dětmi díky mělkým vodám a půvabným plážím s jemným pískem, omývaných čirou tyrkysovou vodou. Ostrovy se staly též základnou pro vyznavače potápění a vodních sportů. Nachází se zde marina, odkud vyplouvají jachty na sportovní rybolov, potápění a na výlety na přilehlé panenské ostrůvky. V hotelových komplexech lze zapůjčit automobil a vydat se do středozemí Kuby, například do nedalekého koloniálního města "Morón." Dále doporučujeme výlet k jedinečnému žlutočernému majáku na "Cayo Paredón Grande", vyjížďky na koních od vesničky "Guira", zastávku na "Parador La Silla", ideální místo pro pozorování růžových plameňáků či překrásnou pláž "Playa Pilar" na Cayo Guillermo, kde písečné duny dosahují výšky až 16 metrů. Tato pláž vděčí svému názvu díky jménu kapitána Hemingwayovi lodě, "Pilar." Zde slavný spisovatel nalezl inspiraci pro svůj poslední román "Ostrovy v proudu."

Popis ubytování
GRAND MUTHU CAYO GUILLERMO 5*****:

Hotel Grand Muthu Cayo Guillermo se nachází v oblasti Cayo Guillermov souostroví Jardine Del Rey. Hotel se nachází přibližně 3 km od Playa Pilar a stojí před druhým největším bariérovým útesem na světě a ostrůvkem Cayo Media Luna. Tento pětihvězdičkový hotel disponuje 500 pokoji, které jsou rozděleny do 12 budov přímo u moře. Hotel disponuje třemi kategoriemi pokojů - "Standart Room", "Junior Suite Room" a "Suite Room". Všechny pokoje disponují balkonem či terasou, klimatizací, větrákem, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy, trezorem, žehličkou a příslušenstvím na žehlení, skříní, telefonem, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy a vlastním sociální zařízením s vysoušečem vlasů. Hotel dále disponuje bufetovou restaurací "The Golden Cube" k dispozici na snídaně, obědy a večeře servírující teplé i studené pokrmy, tropické ovoce a sladké zákusky. Dále hotel disponuje Indickou restaurací "Malabar Indian Spice" servírující tradiční pokrmy indické kultury. Tato restaurace je otevřena pouze na večeře od 19:30-22:00. Další restaurací je "Gourmet Main Street Orchard", která kombinuje několik elementů mezinárodní kuchyně a tradic. Večeře se zde podávají od 19:30-22:00. Součástí tohoto konceptu je "Ranchon", kde se podávají kubánské koktejly, hlavní jídla a malé občerstvení. Dále "Wet Bar", který je otevřen od 10:00-17:30 a je situován u bazénu. Hosté si mohou zde vychutnat koktejly, pivo a malé občerstvení. Další součástí tohoto konceptu je "Beach Bar Sea Sky", který je otevřen od 11:00-17:30 a je přímo na pláži. Dále "Snack Bar", kde se servírují obědy a večeře. "Lobby Bar Coffee Beans" umístěn v lobby hotelu disponující nabídkou kávy a pečiva. Mezi další zařízení patří "Sport Bar MM" otevřen od 18:00-01:00, "Theatre Bar Hollywood", kde si hosté mohou užít představení a zábavný program. Tento bar nabízí svým hostům škálu koktejlů a alkoholických nápojů, je otevřen od 20:00-23:00. Poslední součástí konceptu je Cigar bar "The Cigar" nabízející alkoholické nápoje a nejlepší doutníky, které si hosté mohou vychutnat v příjemném prostředí. Hotel dále disponuje italskou restaurací "Little Italy", která je otevřena pouze na večeře od 19:30 do 22:00. Další restaurace s názvem "Aqua" servíruje svým hostům mořské pokrmy a je otevřena také na večeři od 19:30 do 22:00. Hotel disponuje 5 bazény, posilovnou a pláží. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Strava

V Havaně ubytování se snídaní na 1. noc a poslední noc (lze upravit dle přání klienta). V rámci programu ALL INCLUSIVE v hotelu Melia Cayo Coco lze využít stravování v bufetové restauraci "Del Sol" nebo navštívit některou ze tří specializovaných a la carte restaurací "Las Caletas, La Terraza nebo Arena Real". V areálu jsou k dispozici 4 bary včetně pěkného baru "Coco Sol" přímo na pláži nebo snack baru u bazénu "El Saladito", jež je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin, stejně tak jako lobby bar "Los Flamencos". Do hotelových restaurací je při večeřích vyžadován vstup pouze v odpovídajícím oděvu.

Program
1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.

2. DEN
Transfer na letiště José Martí Ter.1, Havana
Přílet na letiště J. Del Rey, Cayo Coco
(Alternativně pozemní přeprava - mikrobusem - na ostrov a zpět)
Transfer z letiště na Cayo Coco do zvoleného hotelu. Ubytování.

3., 4., 5.,... (Počet dní dle zvoleného termínu)
Volný program - relaxace na panenských plážích s možností využití animačních programů hotelu s programem ALL INCLUSIVE

PŘEDPOSLEDNÍ DEN
Transfer na letiště J. Del Rey, Cayo Coco
Přílet na letiště José Martí Ter.1, Havana
(Alternativně pozemní přeprava - mikrobusem - na ostrov a zpět)
Transfer do hotelu v Havaně, ubytování na poslední noc

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program.
V odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně.
Odlet směr Praha. Přílet následující den.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU LZE PROGRAM UPRAVIT NA PRVNÍ 3 NOCI V HAVANĚ (pokud toužíte navštívit krásné údolí Vinales, jež se fakultativně koná 3.DEN)


ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA 24 hodin na telefonu (sídlí v Havaně a na Varaderu)

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.