STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Iberostar Selection Ensenachos

Kuba, Cayo Ensenachos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Iberostar Selection Ensenachos

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Prázdninová vesnice má 460 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Hosté dostanou po příjezdu na uvítanou drink. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Jsou zde i různé obchody. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Komplex nabízí službu hlídání dětí, lékařskou službu a pokojovou službu. V jednom z 3 konferenčních sálů se mohou konat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, obývací část a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde minibar a pracovní stůl. Kuchyňský kout je vybaven varnou konvicí/kávovarem. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi (zdarma). Některé pokoje jsou bezbariérové. Koupelny mají sprchový kout, vanu a vířivou vanu. Je zde vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Sport/zábava

Komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. V blízkosti bazénu naleznou hosté i vířivou vanu. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis, plážový volejbal a basketbal. Objekt jistě zaujme příznivce vodních sportů svou širokou nabídkou aktivit, ve které je například šnorchlování a potápění. Ve vnitřních prostorách prázdninové vesnice mohou hosté sportovat. Je zde například fitness studio. Hosté mají k dispozici wellness zónu s masážemi. Za poplatek mohou využít spa. V komplexu je živá hudba a miniklub, kde se hosté určitě nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Komplex nabízí také drobné občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel. Na výběr jsou alkoholické nápoje.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.