STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

HOTEL ROYALTON HICACOS RESORT

Kuba, Varadero

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

HOTEL ROYALTON HICACOS RESORT

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Varadero na poloostrově Hicacos
Poloha
5 km od centra Plaza las Americas s obchody, 2 km od delfinária ve Varaderu, 6 km od Varadero Golf Clubu, 11 km od parku Josone, 47 km od města Matanzas, 150 km od Havany; 38 km od letiště ve Varaderu.
Pláž
Varadero, veřejná, samostatná hotelová část, písčitá, pozvolný vstup do moře přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky zdarma, bar v rámci all inclusive.
Vybavení
hlavní budova s recepcí a hlavní restaurací, samostatné dvoupatrové budovy s pokoji, prostorné lobby, 24h. recepce, restaurace Gran Plaza Hicacos - stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, 4 á la carte restaurace (požadovaný formální oděv - pánové dlouhé kalhoty): Don Pascual - italská kuchyně, El Caribe - karibská kuchyně, Las Morales - mořské plody, El Viejo y el Mar Beach Grill - grilovaná jídla, 6 barů: v hale, swim-up bar v bazénu, piano bar, plážový bar, sport bar, Cigar bar; směnárna, obchod, obchod s dárkovými předměty; 
Za poplatek: internetový koutek a bezdrátový přístup k internetu ve veřejných prostorách, prádelna, lékař na zavolání, půjčovna aut a kol; zařízení pro tělesně postižené (pokoje na vyžádání)
Ubytování
404 Junior suite: cca 52 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana, WC, vysoušeč vlasů, župany), TV-sat, telefon, varná konvice, trezor, minibar, žehlička, žehlící prkno; balkon (stůl, židle); výhled do zahrady.

Diamond Club obsahuje navíc: služby butlera, ekluzivní část pláže s barem a číšníky, osobní check in, pokud je volno, tak dřívější check-in nebo pozdější check-out, přístup do Diamond Club Lounge, vybrané Premium nápoje, možnost snídaně a la carte, župany a pantofle na pokoji, snídaně a obědy v a la carte restauraci, 1 výlet s potápěním na Cayo Blanco, 15% sleva na kurz potápění, 20% sleva na SPA
Stravování
snídaně (7.30-10.00), oběd (13.00-15.00), večeře (18.30-22.00) v restauraci Gran Plaza; snack (24h.) ve vyznačených barech a restauracích; nealkoholické nápoje, místní a importované alkoholické nápoje (24h.) ve vyznačených barech a restauracích; 4x za pobyt večeře v à la carte restauracích (nutná rezervace); nutno nosit náramky all inclusive.
Sport a zábava
1 velký bazén, 2 menší, 4 vířivky, u bazénů bezplatné slunečníky, lehátka, osušky; 2 tenisové kurty (nutná rezervace), pronájem vybavení (vratná kauce), plážový volejbal, stolní tenis, mini-basketbal, billiard, zahradní šachy, herna, aerobic, squash, šipky, taneční kurzy, posilovna, vodní sporty na pláži: katamarán, šnorchlování, windsurfing, kajaky, šlapadla, lekce potápění (rezervace nutná); animace pro dospělé, diskotéka, amfiteátr, profesionální tematické umělecké představení; SPA: placené procedury, masáže, kosmetika, sauna, parní lázeň.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a odbaveného zavazadla
* transfery v cíli zájezdu 
* ubytování počet nocí dle smllouvy All inclusive
* virtuální český delegát
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje:
* vízum - 750 Kč
* cestovní pojištění

Spropitné
Není povinné, ale očekává se (prosíme, pamatujte na to, že Kubánci vydělávají kolem 15-20 CUC měsíčně). 
Úroveň hotelů na Kubě
Informujeme, že úroveň hotelů na Kubě se může lišit od evropských standardů.
Tipy pro správnou volbu
Varadero je nejrozvinutější turistické letovisko na Kubě. Nachází se na poloostrově Hicacos, cca 140 km od Hawany. Ve Varaderu se nachází jedna z nejkrásnějších pláží ostrova - jemný bílý písek a tyrkysová voda - to je opravdový ráj nejen pro milovníky lenošení na pláži, ale také pro osoby milující aktivní odpočinek. Podél celého letoviska jezdí turistický autobus (poplatek cca 5 CUC za celodenní jízdenku). Kromě koupání a opalování můžete také navštívit obchůdky a stánky se suvenýry a večer se nechat unést rytmem salsy v některém z místních klubů, např. v ulici 62 nebo v baru The Beatles.