Sol Rio de Luna y Mares+Santa María by Mystique Camagüey+The One Gallery


Recenze
Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.
O hotelu
Sol Rio de Luna y Mares+Santa María by Mystique Camagüey+The One Gallery
Neoficiální popis ubytování
Popis kombinace (v případě pobytu na 14 nocí)
1. DEN - 6.DEN: Pobyt v plážovém hotelu Sol Rio de Luna y Mares 4* (6 nocí).* Možnost dokoupení místních fakultativních výletů (např. do města Santiago de Cuba nebo do Holguinu, výlet katamránem, či výlet do hor).
7. DEN: Odjezd a transfer do hotelu Santa Maria by Mystique Camaguey 4* (1 noc).
8. DEN: Odjezd a transfer do hotelu The One Gallery 5*.
8. DEN - 15.DEN: Pobyt v plážovém hotelu The One Gallery 5* (7 nocí).
* Možnost dokoupení místních fakultativních výletů (např. do Havany, do Trinidadu, výlet katamaránem atd.).
Popis kombinace (v případě pobytu na 21 nocí)
1. DEN - 13.DEN: Pobyt v plážovém hotelu Sol Rio de Luna y Mares 4* (13 nocí).* Možnost dokoupení místních fakultativních výletů (např. do města Santiago de Cuba nebo do Holguinu, výlet katamránem, či výlet do hor).
14. DEN: Odjezd a transfer do hotelu Santa Maria by Mystique Camaguey 4* (1 noc).
15. DEN: Odjezd a transfer do hotelu The One Gallery 5*.
15. DEN - 22.DEN: Pobyt v plážovém hotelu The One Gallery 5* (7 nocí).
* Možnost dokoupení místních fakultativních výletů (např. do Havany, do Trinidadu, výlet katamaránem atd.).
Cena zahrnuje
- leteckou přepravu na přímém letu na Kubu (přílet na letiště Holguin/ HOG, odlet z letiště Santa Clara/ SNU)
- ubytování v hotelu Sol Rio de Luna y Mares, 4* (6 nocí v případě pobytu na celkem 14 nocí, 13 nocí v případě pobytu na celkem 21 nocí), All Inclusive
- ubytování v hotelu v Camagüey 4*, Santa María by Mystique Camagüey (1 noc), Dvoulůžkový pokoj Standard nebo Standard Colonial, polopenze
- ubytování v hotelu The One Gallery, 5* (7 nocí), All Inclusive
- kolektivní transfery letiště Holguin (HOG) -> Sol Rio de Luna y Mares -> Santa María by Mystique Camagüey -> The One Gallery -> letiště Santa Clara (SNU)
Cena nezahrnuje
- vstupní víza
- cestovní pojištění
Web
Hotel Sol Rio De Luna y Mares, hotel in Holguin, Cuba | Melia.comᐉ E SANTA MARIA HOTEL ⋆⋆⋆ ( CAMAGUEY, CUBA ) REAL PHOTOS & GREAT DEALS (greaterantilleshotels.com)
Hotel en Cayo Santa María - Cuba | The One Gallery Resort (gaviotahotels.com)
Oficiální kategorie
- hotel Sol Rio de Luna y Mares - 4 hvězdičky
- hotel Santa María by Mystique Camagüey - 4 hvězdičky
- hotel The One Gallery - 5 hvězdiček
Poznámka
- Při cestě na Kubu je po držitelích cestovního pasu EU vyžadováno vstupní vízum, které není zahrnuto v ceně zájezdu. CK může vízové karty na vyžádání klienta zajistit.
- Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.