STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mandali

Kypr, Jižní Kypr, Protaras

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mandali

Neoficiální popis ubytování

Popis
Mandali Hotel je umístěný v nejpopulárnější části v destinaci Protaras, nachází v blízkosti pláže.
Rychlý přehled
bezbariérový přístup blízko oblíbené pláže Fig Tree Wi-Fi zdarma rodinné pokoje
Stručná poloha
centrum Protaras cca 500 m letisko Larnaca cca 45 km cca 5 km od mořského akvária Ocean Aquarium v blízkosti oblíbené pláže Fig Tree Beach
Poloha
Mandali Hotel je vzdálený cca 1 km od oblíbené pláže Fig Tree a centrum Protaras cca 500 m. Mezinárodní letiště v Larnace je cca 45 km.
Pojmenování upoutávky 1
Mandali Hotel
Popis upoutávky 1
Hotel nabízí skvělé zázemí u bazénu, bar, lehátka a slunečnáky zdarma.
Vybavení hotelu
Na místě je také supermarket, kde si můžete koupit suroviny pro přípravu vlastního jídla, v restauraci si můžete připravit speciální dětská jídla, dietní menu na vyžádání. K vybavení patří restaurace, bar, posilovna, sauna, krytý i venkovní bazén, bar u bazénu, pro děti je k dispozici samostatný mělký bazén, parní lázeň a saunu, sluneční terasa a zahrada, sportovní aktivity. Hotel se nachází cca 50 metrů od písečné pláže Protaras. Vybavení v hotelu je i pro handicapované hosty.
Vybavení pokoje
Mandali Hotel má klimatizované pokoje s vlastním balkonem, rychlovarnou konvicí, mini ledničkou a TV. V koupelně najdete také fén. Příjemné pokoje nabízejí bezplatnou Wi-Fi, plochý televizor, mini chladničku a balkon. K dispozici jsou i rodinné pokoje, je zde i vybavení pro handicapované hosty. V hotelové restauraci můžete ochutnat místní jídla a v baru u bazénu se podávají nápoje a koktejly.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky.
Popis zařízení 1
Mandali Hotel má klimatizované pokoje s vlastním balkonem, rychlovarnou konvicí, mini ledničkou a TV. V koupelně najdete také fén. Příjemné pokoje nabízejí bezplatnou Wi-Fi, plochý televizor, mini chladničku a balkon.
Stravování
Cena se snídaní formou bufetu s možností dokoupení polopenze nebo All inclusive. Přesné časy stravování Vám budou sděleny po příjezdu.
Náš názor
Hostům se velmi líbila lokalita v blízkosti centra Protarasu,
Odkaz na WWW
www.mandali.com.cy
www odkaz popis 1
www.mandali.com.cy

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.