STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Aquasol Resort: Relaxační pobyt s polopenzí

Maďarsko, Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Aquasol Resort: Relaxační pobyt s polopenzí

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Aquasol Resort

Aquasol Resort *** leží v jedné z nejkrásnějších zákoutí lázeňského městečka Mosonmagyaróvár, přímo u termálních lázní s vnitřními a venkovními bazény. Je vhodný pro páry, seniory a rodiny se staršími dětmi (nad 12 let). Skládá se ze dvou budov, které byly kdysi přístavbou hradu Magyaróvár. Nabízí komfortní ubytování, přímý vstup do lázní, snídaňovou místnost, možnost využívat restauraci v sousedním hotelu Aqua, půjčovnu kol, klidnou atmosféru a parkovací stání. Zdejší lázně díky rozsáhlé rekonstrukcí, klidné atmosféře, vysoké úrovní služeb a snadné dostupnosti (15 minut jízdy od Bratislavy) si získávají stále větší oblibu. V lázních na Vás čeká elegantní lázeňské zázemí, krásný park a řada vnitřních a venkovních termálních a relaxačních bazénů. Nechybí plavecký bazén, letní skluzavky a zábavná plocha pro malé návštěvníky. V okolí se nachází bezpočet regionálních restaurací, bister, kaváren a obchůdků s oblečením.

Ubytování

Hosté zde najdou ubytování v celkem 18 dvoulůžkových pokojích (22-30 m2). Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem, župan, pantofle, LED-TV, telefon, minibar, trezor a kávovar Nespresso. Na recepci si lze zapůjčit žehličku a žehlicí prkno, deštník a nabíječku na telefon.

Gastronomie

Přímo v hotelu se nachází snídaňová místnost, kde od 7:00 do 10:00 se podává bufetová snídaně. Hostům jsou k dispozici balíčky s polopenzí, jejíž součástí je večeře ve vedlejším hotelu Aqua Hotel Termal v hodinách od 17:30 do 20:00. Vybírat můžete ze dvou předkrmů, čtyř hlavních jídel, několika příloh a dvou dezertů.

Termální lázně a bazény

Díky své poloze v areálu termálních lázní je hotel deálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek, regeneraci či léčbu. Blahodárné účinky termální vody mohou hosté využít po celý rok. V areálu termálního koupaliště naleznete množství bazénů s léčivou vodou a teplotou od 28 do 38°C. Termální voda vyvěrá z hloubky 2000m, má teplotu 74° a je bohatá na množství prospěšných rozpuštěných solí. Svým alkalicko-hydrouhličitanovým a chloridovým charakterem se řadí mezi jódové minerální vody. Dnes patří mezi 5 nejúčinnějších termálních vod v celé Evropě. Termální voda má blahodárný vliv na léčbu chorob pohybového ústrojí a chronické choroby dýchacích cest. Pitná kúra pak napomáhá při léčbě trávících poruch. Lázně byly rekonstruovány a nabízí hezké zázemí, klid, dostatek místa i lehátek k relaxaci. Pozornost si zaslouží i proto, že jsou vyhledávány pro klid a relaxační prostředí. V areálu jsou nově postavené letní skluzavky pro menši děti a vodní zábavné hřiště. Lázně nabízí klid a pohodu.

Hosté mohou využívat lázně v den příjezdu od 14:00 a v den odjezdu celý den až do 20:00.

Zvířata

Pobyt s domácím mazlíčkem není v hotelu povolen.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek 2,5 € za den na hotelovém parkovišti, které je přímo před hotelem.

Destinace

Mosonmagyaróvár je město v západním Maďarsku, které se nachází na hranici s Rakouskem a Slovenskem. Jedná se o malebné město s bohatou historií a kulturou, které také nabízí mnoho přírodních krás. Jednou z největších turistických atrakcí v Mosonmagyarovar jsou lázně Flexum, které nabízejí jedinečné zážitky pro tělo i mysl. Lázně Flexum se nacházejí v krásném prostředí Mosonmagyarovaru, nedaleko od historického centra města. Tyto moderní lázně nabízejí mnoho možností pro relaxaci a regeneraci, včetně vnitřních a venkovních bazénů, saun a wellness procedur. Mezi nejpopulárnější procedury patří minerální koupele, masáže a jógové lekce. Lázně Flexum jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a chtějí se zrelaxovat v klidném prostředí.

Kromě lázní nabízí Mosonmagyarovar také mnoho dalších atrakcí pro turisty. V samotném centru města se nachází krásné historické památky, jako je zámek a mnoho kostelů. Město je také ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody, včetně národních parků Šúr a Fertő-Hanság, které jsou bohaté na přírodní krásy, jako jsou lesy, jezera a louky. Návštěvníci mohou také navštívit nedaleké rakouské město Hainburg an der Donau, které se nachází pouze několik kilometrů od Mosonmagyarovaru. Lázně Flexum pak nabízejí komfortní a moderní procedury pro relaxaci a regeneraci. Zdejší termální pramen patří v kvalifikačním žebříčku mezi pět nejúčinnějších léčivých evropských vod. Léčí se zde hlavně choroby pohybového aparátu, voda se rovněž inhaluje. Lázně jsou přímo spojeny s hotelem Thermal.

Mosonmagyarovar je příjemným místem pro ty, kteří hledají klidnou a malebnou lokalitu pro objevování místní historie, kultury a přírodních krás. Zalíbí se hodně i cyklistům, kteří mohou projíždět desítky kilometrů v lužných oblastech kolem Dunaje. V místě najdete i další jedinečnost - interaktivní zábavné a naučné centrum FUTURA určené pro všechny generace.