STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Oblu Select Lobigili

Maledivy, Severní Male Atol

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Oblu Select Lobigili

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Sedmý přírůstek hotelové společnosti Atmosphere Core, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí, je resortem jen pro dospělé!!!
Rychlý přehled
transfer - rychloloď The Lobi Plan - prémiové ALL INCLUSIVE v ceně resort jen pro dospělé největší podmořská restaurace na Maledivách ONLY BLU úžasné lokality pro potápěče bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku Wi-fi internet zdarma maledivská pohostinnost
Stručná poloha
15 km od letiště v Malé nedaleko skvělých potápěčských lokalit
Poloha
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 15 km - transfer rychlolodí 15 minut.
Rozloha
délka cca 450 m, šířka cca 140 m.
Popis resortu
Zcela nový resort jen pro dospělé přivítal své první klienty 24.3.2022! V maledivském dialektu Dhivehi znamená slovo "Lobi" láska a "Gili" znamená ostrov. Lobigili je ve své podstatě OSTROVEM LÁSKY. 24 SunNest Beach Pool Vil, 22 Nest Water Vil, 22 SunNest Water Pool Vil.
Vybavení pokoje
Nest water villa (75 m2) pro 2 osoby.
Pojmenování zařízení 1
Nest water villa pro 2 osoby.
Popis zařízení 1
Nest water villa pro 2 osoby.
Stravování
formou The Lobi Plan - prémiové ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Sedmý přírůstek hotelové společnosti Atmosphere Core, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí, je resortem jen pro dospělé!!!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Odkaz na WWW
https://www.coloursofoblu.com/oblu-select-lobigili
www odkaz popis 1
OBLU SELECT Lobigili
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.