STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sun Siyam Iru Veli

Maledivy, Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sun Siyam Iru Veli

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
POLOHA: Luxusní resort otevřený v roce 2018. Nachází se na ostrově Aluvifushi, který je součástí Atolu Dhaal. Cesta z mezinárodního letiště Velana trvá cca 40 minut hydroplánem. U ostrova se nachází také jeden menší atol, který je přístupný mostem přes lagunu a najdete zde sportovní a potápěčské centrum. Užijte si dokonalou dovolenou v apartmá s vlastním bazénem s výhledem na lagunu a delfíny, kteří proplouvají každý den kolem. UBYTOVÁNÍ: Resort nabízí 125 luxusních apartmá, u krásné pláže nebo přímo nad hladinou laguny. Beach Suite with pool: tato prostorná apartmá nabízejí výhled na východ nebo západ slunce a zvou k relaxaci. Skleněné dveře od podlahy až ke stropu a venkovní koupelna zaručují dostatek přirozeného světla a s velkou terasou na opalování, soukromým bazénem a vlastním úsekem pláže máte vše, co budete potřebovat. Rozloha vily je 93 m2 se soukromým bazénem, umístěná přímo na pláži. Maximální obsazenost je 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Vilky Family Suite with pool mají rozlohu 97 m2. Wi-Fi připojení zdarma.
Vybavení
Vybavení a služby: recepce, 4 restaurace, 3 bary, fitness centrum, lázeňské centrum, služba praní a žehlení prádla, směnárna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetika, služba hlídání dětí na vyžádání, úschovna zavazadel, Sport a zábava: písečná pláž u hotelu, lázeňské centrum, moderní fitness centrum. V rámci all inclusive: Vybrané výlety (každý jedou za pobyt): výlet za delfíny při západu slunce, šnorchlování s průvodcem, objevování okolních ostrovů. Ostatní aktivity v ceně all inclusive: půlhodinová lekce skupinového windsurfingu/pobyt (při dobrém počasí a skupině minimálně 4 osob), zapůjčení paddleboardu, kajaku a šlapadla, kredit 50,- USD/osoba/pobyt na zapůjčení vodního skútru (v závislosti na počasí), kredit 100,- USD/osoba/pobyt na čerpání procedur ve Spa s výjimkou salonu a drobného zboží.(alternativou je možné potápění) 3x potápění za týden na osobu jako alternativa k lázeňským procedurám (nutná potápěčská licence a rezervace předem) 1x denně vodní dýmka (náplň za poplatek) denní návštěva s hromadným transferem k Vilu Reef s obědem a nápoji (nutná rezervace předem) hlídaní dětí 2 hodiny zdarma/pobyt (nutné objednat 24 hodin předem) vstup do dětského klubu pro děti ve věku 3 - 11,99 let bezplatné využití soukromého salónku na terminálu hydroplánu (pouze při příletu) ručník na osvěžení a šumivé víno na přivítanou (nealkoholický nápoj na požádání) vstup do relaxačního a fitness centra (včetně vnitřních a venkovních aktivit - tenis, stolní tenis, atd.) večerní zábava (DJ, kultura a živá hudba) STRAVOVÁNÍ: Premium all inclusive.