STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Velký okruh Marokem

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Velký okruh Marokem

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rychlý přehled
10denní poznávací zájezd
Počet dní
10denní poznávací zájezd
1. den
Odlet z Prahy, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.
2. den
Snídaně. Casablanca - prohlídka monumentální mešity Hasana II. postavené s využitím nejmodernějších technologií a bohatě vyzdobené v tradičním stylu. Náměstí Mohameda V. s výstavnými budovami z počátku 20. st. Hlavní město Rabat - zastávka před královským palácem, romantický Chellah s římskými vykopávkami a středověkou svatyní, královské mauzoleum a Hasanova věž, kasba Ouidaias aj. Přejezd do Meknés. Nocleh.
3. den
Snídaně. Vykopávky města Volubilis s nádhernými římskými mozaikami. Poutní město Moulay Idriss, Mekka chudých, mauzoleum Moulaye Idrisse. Královské město Meknés - památky na rozporuplného sultána 17.st. Moulaye Ismaila, jednoho z prvních panovníků současné královské dynastie (UNESCO), majestátní brána Bab Mansour, náměstí El Hedime s tržnicí, medina. Nocleh.
4. den
Snídaně. Královské město Fés, duchovní a umělecké centrum Maroka - bronzová brána královského paláce. Bab Jeloud - nejkrásnější brána do mediny, medresa, mešita Karaouine s jednou z nejstarších univerzit na světě, mauzoleum zakladatele města Moulaye Idrisse II. Súky, činírny a barvírny kůží, tkalci, cizeléři, keramika. Nocleh.
5. den
Snídaně. Průsmyky Středního a Vysokého Atlasu. NP Ifrane - vycházka mezi cedrovými velikány, pozorování makaků. Wádí Ziz - soutěska u tunelu Legionářů, přehrada u Er-Rachidie, oázy s palmovými háji. Nocleh.
6. den
Snídaně. Fakultativně výlet terénními auty na Saharu k největší písečné duně Erg Chebbi - východ slunce na poušti, oáza Merzouga. Odjezd z Erfoudu podél vádí Rheris, oáza Tinerhir. Odpoledne příjezd do kaňonu Todra, soutěsky s 300 metrů vysokými vápencovými stěnami. Nocleh.
7. den
Snídaně. Soutěsky Dadés - pestrá krajina s neobvyklými skalními útvary, horské vesnice a kaňony. Údolím řeky Dadés do města růží Kelaa M´Gouna, kasby, výhledy na Vysoký Atlas a saharské horské hřebeny. Zastávka u oázy Skoura, příjezd do Ouarzazate, nocleh.
8. den
Snídaně. Marocký "Hollywood" město Ouarzazate - prohlídka filmových ateliétů. Opevněná velmi zajímavá hliněná vesnice - Ksar Ait Benhadou (UNESCO), která svou fotogeničností přitahuje návštěvníky i fotografy, přejezd přes sedlo Tizi-N-Tichka 2 260 m do Marrakéše. Nocleh.
9. den
Snídaně. Marrákeš - středověká mešita Koutoubia, palác La Bahia v andaluském stylu, hrobka sultána Ahmeda al Mansúra z dynastie Saadienů, súky v medině, nezapomenutelný večerní mumraj na náměstí Jemaa El Fna. Nocleh.
10. den
Snídaně. Přejezd na letiště a odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
9 nocí v hotelu (2lůžkové pokoje příslušenstvím), 9 snídaní, leteckou dopravu Praha-Casablanca-Praha, dopravu na místě dle programu, průvodce.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění, bakšišné cca 25 EUR.