STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Martinique + Guadeloupe

Martinik, Martinik

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Martinique + Guadeloupe

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Martinik a Guadeloupe
Poloha
Ostrov Martinik (Martinique) je malým kouskem Francie v karibském tropickém ráji. Nosí se tu francouzská móda, v pekařství si ostrované i turisté kupují k snídani křupavou bagetu nebo sladký croissant. Nicméně hudba znějící z barů, nočních klubů či prostě na ulicích každému připomene, že ostrov má vlastní kulturu vycházející z místních tradic a prostředí. Hlavní město Fort-de-France je moderní město s půvabnou atmosférou a na ostrově je mnohem více měst a obcí než bývá v Karibiku obvyklé. Téměř třetinu ostrova pokrývají lesy a další část pole s ananasovníky, banánovníky a cukrovou třtinou. Přes velký rozvoj cestovního ruchu a neustávající příliv turistů se zde najdou i tiché rybářské vesnice, nedotčené panenské pláže a v horách množství turistických tras.

Ostrov Guadeloupe tvarem připomíná rozevřená křídla motýla: v západní části hornatý a členitý Basse-Terre a ve východní Grande-Terre menší, s rovinatým terénem. Mezi těmito částmi poloostrova je úzká mořská úžina s mangrovy Riviére Salée (Slaná řeka), přes kterou vedou dva mosty. Je s podivem, že ačkoli jsou obě části ostrova tak blízko u sebe, každý je zcela jiný. Basse-Terre, s aktivní sopkou v centrálním pohoří, je spíše pro vyznavače aktivnější dovolené, pro nadšené turisty je tato část s kopci porostlými tropickým pralesem jako stvořená. Grande-Terre je na jižním pobřeží s mnoha hotelovými resorty spíše pro méně aktivní návštěvníky. Ve zbytku najdete zemědělské vesničky, do kterých noha evropského návštěvníka nevkročila.  


Ubytování
5 nocí v hotelu Carayou nebo Diamant les Bains na ostrově Martinik
7 nocí v hotelu Magogany nebo Fort Royal na ostrově Guadeloupe

možné spočítat i hotely vyšší kategorie
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Přelet mezi ostrovy
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.