STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Itálie, Řecko, Chorvatsko, Černá Hora z Civitavecchia na lodi Celebrity Beyond

Plavby, Středozemní moře

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Itálie, Řecko, Chorvatsko, Černá Hora z Civitavecchia na lodi Celebrity Beyond

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Trasa plavby
Itálie, Řecko, Chorvatsko, Černá Hora
Popis lodě

Nová loď Beyond společnosti Celebrity Cruises má velké předpoklady k tomu, aby se stala místem, kde prožijete chvíle za hranicí všednosti. Slovo Beyond totiž v angličtině volným překladem znamená "za hranicí", a to je stěžejní téma celé lodi a všech jejích prvků.


Nové možnosti na lodi Beyond jsou nekonečné jako výhledy na samotný oceán. Pokud budete chtít, nikdy se tu během plavby nebudete cítit izolovaní a můžete opět zažít příjemnou atmosféru čilého ruchu v restauracích, barech či na promenádě. Avšak díky prostornější koncepci lodi se můžete na druhou stranu i mnohem snáze "ztratit" z davů a užít si chvíle pro sebe. Nejen to je charakteristika nové lodi Celebrity Beyond.

Třetí loď z revoluční série Edge společnosti Celebrity Cruises přichází s ještě inovativnějším designem plným otevřených venkovních prostor, kde si můžete do sytosti užívat výhledy na oceán, vstřebávat každičký paprsek sluníčka a čerstvý mořský vzduch. Aby loď Beyond opravdu dostála svému jménu, na stavbě se podílel nejen tým špičkových architektů a designérů, ale hlavně jim bylo dáno mnohem více tvůrčího prostoru, aby mohli plně rozvinout své vize a vykročit za hranice poznaného.

Loď má oproti svým předchůdcům ještě větší délku, což dalo vzniknout unikátním venkovním prvkům jako je dvoupodlažní Sunset Bar nebo střešní zahrada Rooftop Garden, která vás přiblíží k vodní hladině víc, než bývalo doposud zvykem. Středem střešní terasy je krásný 23metrový bazén. Těšit se samozřejmě můžete i na řadu exkluzivních gastronomických zážitků, například na novou restauraci světově uznávaného francouzského šéfkuchaře Daniela Bouluda. Pro náročnější klientelu bude k dispozici luxusní salónek Retreat Lounge, kde si můžete vychutnávat drinky a ničím nerušené výhledy na obzor. Kdo si chce užít opravdu pořádnou porci luxusu, nechť si rezervuje si mezonetové kajuty s vlastním ponorným bazénem.


Jenže tohle všechno je teprve malinký výběr z toho, čím se může nová loď Celebrity Beyond pochlubit a čím chce přispět k obnově plaveb a zážitků z cestování.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 140.600Délka lodě (v metrech): 327Šířka lodě (v metrech): 39Počet palub pro pasažéry: 17Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů:
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, zmrzlina. Nápoje: voda a čaj z automatů v bufetové restauraci. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 15,5 USD/osoba/noc, pro hosty tříd Concierge a AqaClass: 16 USD/osoba/noc, pro hosty třídy The Retreat: 19 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Katakolon (Olympie), Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)4. den,Korfu, Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)5. den,Dubrovník, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 23:00)6. den,Kotor, Černá Hora, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)7. den,Relaxační den na moři8. den,Messina, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)9. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)10. den,Livorno, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)11. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)