STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Itálie, , Španělsko ze Savony na lodi Costa Pacifica

Plavby, Středozemní moře

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Itálie, , Španělsko ze Savony na lodi Costa Pacifica

Neoficiální popis ubytování

Trasa plavby
Itálie, Španělsko
Popis lodě

Costa Pacifica poprvé vyplula na moře v roce 2009. Její sesterskou lodí je Costa Serena.

Loď je zasvěcená hudbě: styl i názvy palub jsou ze světa hudby. Skladatelé, opery a hudební nástroje zdobí každou část lodě. Během dne se na lodi hraje hudba. Zvláštní pozornost byla věnována zajištění bezchybné kvality zvuku na palubě a mistr Mauro Pagani napsal třicet hudebních skladeb výhradně pro tuto výletní loď. Pokud by vás unavila hudba, navštivte externí paluby a zaposlouchejte se do melodie vln.

Výrobní cena Costa Pacifica byla přibližně 500 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 114.500Délka lodě (v metrech): 290Šířka lodě (v metrech): 35,5Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1.054, včetně 28 pro hosty s omezenou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 3.7804 bazény (2 zakryvatelné), 5 vířivek a tobogán
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Archipelago Restaurant, My Way Restaurant, New York New York Restaurant, Sushino at Costa, Pummid´Oro Pizzerie, Teppanyaki Restaurant, La Paloma Restaurant, Pod Stars Restaurant, Blue Moon Club Restaurant Bary - Cognac & Doutník Bar, Coffee Chocolate Bar, Gelateria Amarillo, Aperol Spritz Bar, Rhapsody Grand Bar, Wien Wien Bar, Rick Bar, Around the Clock Lounge, Bar Calypso a jiné Spa a Salon Solemio - vše pro Vaši krásu jako služby kadeřníka, aplikace pleťových masek, depilace a manikúra a další Divadlo Stardust, kde na vás čekají velkolepá představení v podobě muzikálů, komediálních show, akrobatických vystoupení, her a mnoho dalšího Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová joggingová dráha, posilovna Bazény a vířivky Kasino Flamingo, karetní místnost, simulátor Formule 1, diskotéka Fever Peppa Pig Area a Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének Arcade Games Room - místnost, kde se mladí ve věku od 12 do 17 let mohou společně pobavit prostřednictvím různých her a videoher Internetová kavárna, knihovna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Hodnocení lodě
4
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - snídaně, obědy a večeře v servírované či bufetové restauraci. Nápoje pouze v bufetové restauraci: voda, káva, čaj u snídaně a u svačiny v odpoledních hodinách, u oběda a večeře voda. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 15 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 14,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Savona, Itálie, (připlutí: | odplutí: 16:30)1. den,Svatyně kytovců, (připlutí: 23:00 | odplutí: 23:59)2. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 20:00)3. den,Olbia, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Palma de Mallorca, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)5. den,Záliv u ostrova Ibiza, (připlutí: 22:30 | odplutí: --:--)6. den,Záliv u ostrova Ibiza, (připlutí: --:-- | odplutí: 01:00)6. den,Valencie, Španělsko, (připlutí: 07:30 | odplutí: )

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.