STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Norskými fjordy z Osla do Bergenu

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Norskými fjordy z Osla do Bergenu

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. den: V podvečerních hodinách odlet do Osla. Transfer do hotelu, ubytování,  nocleh.


2. den
: Snídaně, přes středisko Beitostolen do národního parku Jotunheimen, kde uděláme malou zastávku, dále do Randverkua přejedeme kaňonem podle raftingové řeky Sjoa, přes Otta starobylé městečko do místa ubytování v okolí Dombasu. Fakultativně večeře.


3. den
: Snídaně, údolí Romsdallen, pozoruhodnou silniční trasou zvanou Gullveien (Zlatá cesta) která se skládá z Trollstigveien (Cesta trollů) a Orneveien (Cesty orlů), trajekt Eidsdal-Linge a dále k fjordu Geiranger. Peřejovitý vodopád na řece Otta, Grotli, do místa ubytování, fakultativně večeře, nocleh. 


4. den
: Snídaně, odjezd k národnímu parku a největšímu ledovci Jostedalsbreen, za příznivého počasí se vydáme až k nejkrásnějšímu splazu Nigardsbreen (pěší túra cca 5 km a část lodičkou), pokračujeme na Gaupne a Sogndal, přes jeden z „cípů“ nejdelšího fjordu Norska Sognefjord, trajektem na Fodnes, projedeme několik tunelů, údolím Aurlandsdal, které je nazýváno norským „Grand kaňonem“, pokračujeme do místa ubytování, fakultativně večeře, nocleh. 


5. den
: Snídaně, navštívíme horské středisko Geilo, poté k nejznámějším norským vodopádům Voringfoss, dolní bránou do náhorní plošiny Hardangervidda, k novému mostu Brimmes - Bruravik, podél Hardangenfjordu, příjezd do Bergenu, prohlídka města, Bryggen - stará dřevěná část hanzovního města z počátku 18. st. s malými obchůdky, dílnami řemeslníků a výtvarníků, rybí trh, při dostatku času výjezd lanovou dráhou na Floien, odkud je nádherný výhled na celé město, ubytování, fakultativně večeře, nocleh. 


6.den
: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště, odlet do Prahy.
Fakultativní služby
příplatek na jednolůžkový pokoj od 5 990 Kč 
příplatek na 4 večeře od 4190 Kč  (nutno objednat nejpozději 1 měsíc před odjezdem)

Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob. Doporučujeme dokoupení večeří (dvouchodové menu nebo bufetové stoly,nejpozději 1 měsíc před odjezdem). Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.