STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Geovita Dąbki

Polsko, Pomořsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Geovita Dąbki

Neoficiální popis ubytování

Hotel Geovita Dąbki: Pobyt se snídaní 3 noci
Informace Děti do 4 let bez nároku na lůžko zdarma Polopenze za příplatek 390 kč / noc / dospělý
310 kč / noc / dítě 4-12 let Polopenze za příplatek snídaně formou bufetu
večeře formou 3-chodového menu Polopenze za příplatek v ceně nejsou zahrnutý nápoje
Rekreační středisko Geovita Dąbki

Hotel Geovita Dąbki v Polsku spojuje pohodlí a přírodní krásy, nabízejíc návštěvníkům nezapomenutelný pobyt na pobřeží Baltského moře. Tento pohostinný hotel se nachází v malebném letovisku Dąbki a poskytuje hostům výjimečný zážitek plný relaxace a komfortu. Je to ideální místo jak pro delší pobyty a rodinnou dovolenou, tak i pro krátké víkendové pobyty.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, ledničkou, telefonem, plážovým vybavením a WiFi.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, kavárna, herna, dětské hřiště, wellness centrum a konferenční místnosti.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí tradiční polskou kuchyni. V ceně zájezdu je snídaně formou bufetu a polopenze za příplatek. V ceně polopenze nejsou zahrnutý nápoje. Hosté si mohou vybrat z následujících diet: nízkokalorická, jaterní, bezlepková a vegetariánská (služba za příplatek).

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je bazén s tobogánem a vířivky. Hotel nabízí také širokou škálu relaxačních programů, které si hosté mohou objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem je možný za příplatek 45 zł / noc.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hotelovém parkovišti za příplatek.

Tipy na výlet

Dąbki, perla Baltského moře v Polsku, nabízí návštěvníkům širokou škálu fascinujících aktivit a výletů, které umocní zážitek z pobytu v této malebné oblasti. Zde jsou tipy na výlety, které vám umožní objevit krásy a zajímavosti Dąbek a jejich okolí:

 • Plážové radovánky:
 • Vydejte se na písečné pláže Dąbek, kde si můžete užít slunečního záření, osvěžujícího mořského vánek a relaxační atmosféry. Pláže jsou ideální pro slunění, koupání a procházky podél pobřeží.

 • Přírodní rezervace Dąbki:
 • Pro milovníky přírody je přírodní rezervace v okolí Dąbek ideálním místem pro pozorování ptáků, pěší túry a objevování bohatství místní flóry a fauny.

 • Vodní aktivity na jezeře Bukowo:
 • Navštivte jezero Bukowo, nedaleké od Dąbek, a vyzkoušejte různé vodní aktivity, jako je kajak, paddleboarding nebo jachting.

 • Cyklostezky a pěší trasy:
 • Prozkoumejte okolí Dąbek pomocí místních cyklostezek a pěších tras. Objevujte malebná místa, lesy a jezera během aktivního výletu.

 • Navštivte historický maják v Jarosławci:
 • Nedaleko Dąbek se nachází maják v Jarosławci, který nabízí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Pro milovníky historie a výhledů je to skvělý výlet.

 • Výlet do středověkého města Ustka:
 • Zajděte do nedalekého města Ustka, kde si můžete prohlédnout středověký hrad a procházet malebnými uličkami s historickou atmosférou.

  Destinace

  Dąbki, malebné letovisko na polském pobřeží Baltského moře, láká návštěvníky svou přírodní krásou a klidnou atmosférou. Toto příjemné letovisko se nachází v regionu Západopomořanském vojvodství, a je známé svými písečnými plážemi a okolními lesy. Dá se říct, že Dąbki je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci na pobřeží moře.

  Pláže Dąbki jsou čisté a udržované, nabízí ideální prostředí pro sluneční koupání a procházky podél pobřeží. Město samo o sobě je malé a přátelské, s tradičními restauracemi a obchody, kde si můžete vychutnat místní kulinářské lahůdky.

  Pro milovníky přírody a aktivní odpočinek nabízí okolní lesy a přírodní rezervace možnosti pro pěší túry a cykloturistiku. Dále můžete navštívit nedaleké jezero Łebsko, které je domovem mnoha druhů ptáků a nabízí příležitost k pozorování volně žijících zvířat.

  Díky svému klidnému prostředí a malebnému pobřeží se Dąbki stává oblíbeným letoviskem pro ty, kteří hledají harmonii s přírodou a odpočinek na polském pobřeží Baltského moře.

  Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.