STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Geovita Złockie

Polsko, Malopolsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Geovita Złockie

Neoficiální popis ubytování

Rekreační středisko Geovita Złockie: Pobyt se snídaní 4 noci
Informace Děti do 4 let bez nároku na lůžku zdarma Polopenze za příplatek 390 kč / noc / dospělý
310 kč / noc / dítě 4-12 let Polopenze za příplatek snídaně formou bufetu
večeře formou 3-chodového menu Polopenze za příplatek v ceně nejsou zahrnutý nápoje
Rekreační středisko Geovita Złockie

Rekreační středisko Geovita ve Złockie se nachází v malebné části Złockie, přímo na okraji lázeňské oblasti. Tento rozsáhlý a pečlivě upravený areál nabízí moderní zařízení pro biologickou regeneraci, tenisové kurty a nádherný krytý bazén. Blízkost turistických tras a lyžařského areálu činí z Geovita Złockie vynikající místo pro aktivní odpočinek.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, telefonem, fénem a WiFi. Pokoje mají navíc výhled na les.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, kavárna, sauna, bazén, herna, dětský koutek a konferenční místnost.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí tradiční polskou kuchyni. V ceně zájezdu je snídaně formou bufetu a polopenze za příplatek (v ceně zájezdu nejsou zahrnutý nápoje). Hosté si mohou vybrat z následujících diet: bezlepková, jaterní, žaludeční a diabetická.

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je bazén a sauna. Hotel nabízí také širokou škálu léčebných programů (masáže, ultrazvuk, Sollux atd.), které si hosté mohou objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem je možný za příplatek.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hotelovém parkovišti za příplatek.

Tipy na výlet
 • Návštěva lázeňského města Muszyna: Muszyna je známá svými lázeňskými tradicemi a krásným okolím. Můžete prozkoumat lázeňský park, navštívit místní lázně a užít si relaxaci a léčivé účinky místních minerálních pramenů.
 • Přírodní rezervace Złockie: Pro milovníky přírody je výlet do přírodní rezervace Złockie skvělou volbou. Procházky po značených stezkách vás zavedou do malebných lesů a k překrásným výhledům.
 • Horská turistika: Okolní hory a kopce jsou ideální pro turisty. V létě můžete podniknout pěší výlety a objevovat malebná panoramata. V zimě můžete vyzkoušet lyžování nebo běžkování.
 • Historické památky: Prozkoumejte historické čtvrti a památky v Muszyně, které odrážejí bohatou historii této oblasti. Některé staré kostely, hrady nebo muzea mohou nabídnout pohled do minulosti.
 • Cykloturistika: Procházejte se po cyklostezkách a objevujte okolní krajinu na kole. Cykloturistika je skvělým způsobem, jak zkoumat odlehlá místa a přitom si užít aktivitu na čerstvém vzduchu.
 • Gastronomické zážitky: Vyzkoušejte místní kulinářské speciality a navštivte tradiční restaurace a kavárny v Muszyně. Místní kuchyně může nabídnout unikátní chuťové zážitky spojené s regionálními surovinami.
 • Destinace

  Muszyna, malebné město v okrese Nowy Sącz v Malopolském vojvodství, Polsko, je půvabným koutem, kde historie, kultura a přírodní krásy tvoří neodolatelnou kombinaci. Nacházející se v těsné blízkosti slovenských hranic, Muszyna přitahuje návštěvníky svým klidem, historickým bohatstvím a horským panoramatem.

  Historické centrum Muszyny oplývá malebnými uličkami a zachovalou architekturou, připomínající dlouhou historii regionu. Kostel sv. Anny a další historické památky zvou návštěvníky k objevování kulturních pokladů města.

  Pro přírodní nadšence je Muszyna rájem. Okolní Beskydy a Pieniny nabízejí malebná horská údolí, překrásné pěší trasy a pohledy na nedotčenou přírodu. Lázeňský park s léčivými prameny poskytuje klidné místo pro odpočinek a regeneraci.

  Místní kulinářská scéna zahrnuje restaurace, kde lze ochutnat tradiční pokrmy Malopolského vojvodství.

  Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.