STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Klinika Młodości Medical SPA

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Klinika Młodości Medical SPA

Neoficiální popis ubytování

Klinika Młodości Medical SPA: Pobyt s polopenzí 6 nocí
Informace Dítě do 6 let zdarma Dětské ceny platí při ubytování se dvěma dospělými Nástup na pobyt je možný pouze v sobotu a neděli

Klinika Młodości Medical SPA

Klinika Młodości Medical SPA se nachází na slunném svahu Jizerských hor, a je obklopena parkem se stezkou zdraví a voňavým smrkovým lesem. Tato vynikající poloha poskytuje hostům klid, přímý kontakt s přírodou a odpočinek od každodenního života. Hotel, díky své poloze, umožňuje hostům snadný přístup k největším turistickým atrakcím v okolí.

Jednotlivé části hotelu byly postaveny v různých obdobích a jsou spojeny v jeden souvislý celek. Díky tomu má komplex mimořádně zajímavou architekturu, vytváří unikátní atmosféru a poskytuje hostům pestrý zážitek.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích typu Standard a jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích typu Economy. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou, telefonem, WiFi, satelitní TV a ručníky. Pokoje typu Standard jsou navíc vybavené fénem a ledničkou.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, kavárna, wellness centrum a dětský koutek.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí polskou kuchyni. V ceně zájezdu je polopenze formou bufetu (snídaně 8:00 - 10:00, večeře 17:30 - 19:00). Na vyžádání možnost bezlepkové a vegetariánské stravy (za příplatek - je nutno nahlásit předem při rezervaci).

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je wellness centrum. Hosté mohou využívat bazén, vířivku a finskou saunu.

Hotel nabízí také širokou škálu léčebných programů, kosmetických procedur a masáži, které si hosté mohou objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem je možný za příplatek (do 10 kg cca 10 € / den, od 10kg cca 15 € / den).

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hlídaném parkovišti u hotelu (podle dostupnosti).

Atrakce v okolí

Świeradów-Zdrój a jeho okolí nabízejí různorodé atrakce:

Lázeňská relaxace: Užijte si lázeňské procedury a wellness centra.

Přírodní krása: Objevte malebné trasy a stezky v okolní přírodě.

Cyklistika: Prozkoumejte region na kole po různých cyklostezkách - více než 100 kilometrů stezek, včetně dobře připravené sítě přírodních SINGLE TRACKS různých stupňů obtížnosti v malebné krajině Jizerských hor.

Zimní radovánky: V zimě si užijte lyžování a snowboarding.

Muzea a historie: Poznejte bohatou historii města prostřednictvím muzeí a památek.

Gastronomie: Ochutnejte místní kuchyni v restauracích a kavárnách.

Festivaly a akce: Během roku si užijte různé kulturní a společenské události.

Adrenalinové aktivity: Pro ty, co hledají dobrodružství, jsou k dispozici horolezectví, jízda na koni a paragliding.

Destinace

Świeradów - Zdrój je nevelká lázeňská obec ležící v Sudetech na úpatí Jizerských hor, okolí tvoří překrásné jehličnaté lesy, a to vše je důvodem, proč se zde nachází výjimečné uzdravující klima. Zde můžete nejen zlepšit svůj zdravotní stav, ale také krásně odpočívat a dobíjet energii. Nejbližší okolí přímo vybízí i k aktivnímu trávení dovolené - turistické trasy, hory, celoroční areál s kabinovou sedačkou - Ski & Sun. Krásné vycházkové trasy vedou po okolí i hřebeni.

Toto místo bývá také nazýváno Údolím mládí. Jedinečným činitelem těchto lázní, který zdraví a mládí pomáhá, je radon. Tento vzácný plyn přirozeným způsobem povzbuzuje hormonální činnost a imunitu, a zároveň podporuje léčbu bolesti. Kromě toho urychluje i regenerační procesy, léčí kůži, kosterní soustavu i svalstvo. Jsou to také radonové lázně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.