STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nat Krynica Morska

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nat Krynica Morska

Neoficiální popis ubytování

Hotel NAT Krynica Morska: Pobyt v domcích 7 nocí
Informace Ubytování v domcích se snídaní s možností dokoupení polopenze nebo plné penze Polopenze za příplatek DOSPĚLÝ - 500 kč / noc
DÍTĚ 4-12 LET - 400 kč / noc Plná penze za příplatek DOSPĚLÝ - 680 kč / noc
DÍTĚ 4-12 LET - 550 kč / noc
NAT Krynica Morska (Neptun)

HOTEL NAT KRYNICA MORSKA (NEPTUN) *** leží v malebném nadmořském městečku Krynica Morska, která patří mezi nejkrásnější místa v Polsku. Je situován na takzvané Viselské kose a pyšní se nádhernou přírodou a zajímavými přírodními památkami včetně nejvyšší evropské duny (velbloudí hrb) a chráněného území "Buki Mierzei Wiślanej". Hotel se nachází v rozsáhlé zalesněné oblasti, pouhých 150 m od písčité pláže lemované nespočtem upravených pěších stezek. Najdete zde klid, krásnou přírodu, divoké pláže a pohodlí.

Ubytování

Celý komplex se skládá ze čtyř hotelových pavilonů, které prošly celkovou rekonstrukcí a mají k dispozici výtah. Hosté se mohou ubytovat ve dvou nebo třílůžkových vkusně zařízených pokojích s balkonem laděných do příjemných pastelových barev. Součástí pokojů je koupelna, TV a lednice. Přistýlka pro dítě či dospělou osobu je chápána jako společné spaní na rozkládacím lůžku. V hotelu je dostupné internetové připojení WIFI.

Další možností ubytování je pavilonový domek pro 3 osoby, který se skládá z ložnice, kde je manželská postel a denního pokoje s rozkládací sedačkou, která slouží jako přistýlka pro 3. osobu.

Gastronomie

Stravování v hotelu probíhá v hlavní sezóně formou polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bohatých švédských stolů. Pro děti do 14 let je zajištěn obědový lunch mezi 13:00 - 15:00 hod. V mimosezóně je v ceně pobytu plná penze formou bufetu. Hosté si v prostorné jídelně mohou vychutnat skvělou regionální i mezinárodní kuchyni. Při přípravě jídel se klade velký důraz na čerstvost a sezonnost všech ingrediencí. Na lahodnou kávu nebo skleničku vína můžete zajít do kavárny s diskotékou nebo baru na recepci.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku zde najdou tenisové kurty, sportoviště, tělocvičnu, hřiště na volejbal a košíkovou, venkovní posilovnu a půjčovnu kol. Pro děti je zde připravené dětské hřiště a skvěle vybavená herna. Kolem hotelu najdete také ohniště, gril a amfiteátr.

Zvířata

V hotelu se možný pobyt s pejskem v předem vyhrazených pokojích, po předchozím souhlasu a potvrzení hotelem za poplatek cca 30 Zł/noc. Pejsek musí mít aktuální očtování, vodítko a podmínkou je nahlášení při rezervaci pobytu.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na hlídaném parkovišti před hotelem za 10 Zł / noc.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.