STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mir - Jan

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mir - Jan

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Pokud hledáte pohodlné místo k odpočinku uprostřed zeleně a daleko od ruchu velkoměsta, měli byste zvážit návštěvu Sudet. Nedotčená příroda, klid a lázeňství mnoha měst jsou jen některé z důvodů, proč tento region stojí za návštěvu. Na své si přijdou i milovníci Spa & wellness, ale i lidé, kteří potřebují odbornou rehabilitaci.
Stravování
Polopenze podávaná formou bufetu.
Ubytovaní
Hotel Mir-Jan se nachází na okraji lázeňské části Lądek-Zdrój, na břehu řeky Biała Lądecka. Je obklopeno lesními horskými turistickými trasami, krásnými stromy a malebnými skalami. Příroda je zde na dosah ruky a návštěvníky tohoto místa obklopují krásné výhledy odevšad.
Mir-Jan v Lądku-Zdrój vás zve k využití jedinečné nabídky procedur péče o tělo a to ve speciálním lázeňském areálu. Jsou dokonalým doplňkem bohaté rehabilitační nabídky našeho zařízení a umožňují hostům odcházet z hotelu nejen zdravější, ale i krásnější. Nabízíme mimo jiné jacuzzi a bazén se slanou vodou. Koupel ve solném nálevu blahodárně působí na pokožku, zlepšuje její elasticitu a odlehčuje kloubům. A zatímco rodiče využijí blahodárných účinků této kúry, ty nejmenší jistě potěší speciální dětský bazén, kde si mohou bezpečně hrát.

Doporučujeme vám také využít širokou škálu kosmetických procedur, které nabízí profesionální kosmetický salon působící v hotelu. Nabídka zahrnuje mimo jiné péči o pleť obličeje a liposukci.

S ohledem na denně aktivní lidi jsme lázeňský areál vybavili moderní posilovnou, kde můžete využít mimo jiné atlas, crossové trenažéry, běžecké pásy a kola.
V žádném hotelu by nemělo chybět místo, které pečuje o chuťové buňky svých návštěvníků. Restaurace hotelu Mir-Jan je místem s originálním a hřejivým designem interiéru, zve hotelové hosty po celý den na lahodná domácí jídla. Naše poloha ve městě Lądek-Zdrój nám poskytuje stálý přístup k vyhlášeným, vysoce kvalitním horským pstruhům, kteří jsou hlavní položkou našeho jídelníčku. Kuchyně také připravuje vlastní masité pokrmy a lahodné cukrovinky. Široká škála příchutí čeká také na vegetariány, lidi se speciální dietou a děti. Všechna navrhovaná jídla jsou snadno stravitelná a mají nízký obsah tuku. Chápeme, že odborná rehabilitace a relaxace musí být podpořena vhodnou stravou.

Kromě standardního menu připravuje restaurace také jídla na objednávku (a la carte). Jídlo je možné jíst nejen uvnitř, ale také na velké letní terase s výhledem na řeku a les. Lze zde také využití místa pro táborák v lesoparku, kde si můžete pod pohodlnou střechou vyzkoušet mimo jiné grilování šašliku, pstruha nebo selátka.
Hotelový bar nabízí každý den lahodné nápoje a zvláštní příležitosti umocňuje přítomnost kapely hrající živou hudbu.

Restaurace hotelu Mir-Jan pojme až 100 osob najednou. Kromě hlavního sálu Vás zveme také do baru s tanečním parketem a do místnosti s krbem, kde můžete v klidu relaxovat.
Pokoj Standard: 2- lůžkový pokoj je vybaven satelitní TV, bezdrátovým internetem (WI-FI), koupelnou s kompletní koupelnou, vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají balkon.
Pokoj Premium: 2- lůžkový pokoj s vyšším standardem. Pokoj je krásně zařízený s velkými okny s krásným výhledem do lesa. Pokoj je vybaven: TV se satelitním příjmem, bezdrátovým internetem (WI-FI), koupelnou s kompletním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů. Postele jsou široké 140 cm.
Poznámka
Na místě se hradí místní poplatek 5,2 zl/osoba/den
Poznámka k ubytování
Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 5,20 zl./dospělý/den a 3 zl/dítě do 12 let/den. Možnost parkování u hotelu zdarma.