STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

NAT Kołobrzeg

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

NAT Kołobrzeg

Neoficiální popis ubytování

Hotel NAT Kołobrzeg: Rekreační pobyt s plnou penzí 4 noci
Informace Dítě do 4 let bez nároku na služby a stravu Příplatek do apartmánu 900 kč / noc Příplatek do pokoju studio 660 kč / noc

Hotel NAT Kołobrzeg (Górnik)

Hotel NAT Kołobrzeg (Górnik) *** leží v krásném lázeňském městečku a vyhlášeném letovisku Kołobrzeg, které se táhne podél baltského pobřeží. Hotel je situován v malebném přímořském parku jen asi 300 m od moře, ke kterému se dostanete pěší chůzí přes park. Hosté určitě ocení dlouhé písčité pláže, velmi čisté ovzduší s vysokým obsahem jódu a četné památky. Je ideální destinací pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem, TV/SAT, rádio, telefon a lednice. Většina pokojů má balkon.

Lázeňské a další hotelové služby

Hosté mohou využívat hotelový krytý bazén (12,5 x 8,5 m). Dále zde najdete saunu, solárium, vířivku, menší tělocvičnu, dětské hřiště, vyhlídkovou terasu, kryté místo na grilování, kadeřnictví, kosmetické studio a půjčovnu kol. K dispozici je také dobře vybavené rehabilitační centrum s širokou nabídkou relaxačních a lázeňských procedur včetně hydromasáže, magnetoterapie, laseroterapie, masáží a obkladů. V hotelu je internetové připojení WIFI.

Restaurace

V hotelu se nachází jídelna, ve které se servírují snídaně, obědy i večeře. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů. V nabídce najdete regionální speciality ale i vegetariánská jídla. Na šálek dobré kávy si můžete zajít do místní kavárny.

Parkování

Parkovat lze na nehlídaném monitorovaném parkovišti u penzionu (12 míst) za poplatek 20 Zl/noc nebo na jednom z dvou hlídaných a oplocených parkovišť nedaleko penzionu. Poplatek za parkování i pobytová taxa se hradí v den nástupu na pobyt v recepci penzionu.

Atrakce v okolí

V okolí můžete navštívit amfiteátr, kde během prázdnin se každý víkend pořádají koncerty a kabaretní představení. Můžete obdivovat krásný historický maják, projít se po rekonstruované a velmi oblíbené promenádě nebo se projet lodí. V okolí se nachází také nespočet upravených pěších tras a cyklostezek.

Destinace

Kołobrzeg je především lázeňské místo a lze jej považovat za největší na baltském pobřeží.

Krom lázeňství je místo vyhlášeným letoviskem. Kvalitní a velká škála rekreačních zařízení a služeb.

Podmínky pro aktivní relaxaci jsou zde samozřejmostí. Celé město se táhne těsně podél pobřeží, krásné pláže, památky a zdravé ovzduší jsou důvodem k trávení dovolené v těchto místech.

Vítány jsou zde rodiny s dětmi.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.