STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nat Piwniczna-Zdrój

Polsko, Malopolsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nat Piwniczna-Zdrój

Neoficiální popis ubytování

Hotel NAT Piwniczna-Zdrój: Pobyt s plnou penzí 3 noci
Informace Dítě do 4 let bez nároku na služby a stravu
Hotel NAT Piwniczna-Zdrój

Hotel NAT *** v Piwniczna-Zdrój je oázou klidu v srdci polských Beskyd. Tento elegantní hotel kombinuje moderní pohodlí s půvabem regionální architektury, nabízející hostům unikátní pobyt. Své hosty vítá vkusně zařízenými pokoji a apartmány, které poskytují výhled na krásnou přírodu okolí.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v dvoulůžkových a rodinných pokojích. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, telefonem, fénem, varnou konvici a WiFi.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, kavárna, wellness centrum, půjčovna kol a terasa.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí tradiční polskou kuchyni. V ceně zájezdu je plná penze. Na vyžádání možnost bezlepkové, vegetariánské, veganské a bezlaktózové stravy atd. Je nutno nahlásit předem!

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je bazén a sauny. Hotel nabízí také širokou škálu léčebných a relaxačních programů, které si hosté mohou objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem je možný za příplatek. Podmínkou je nahlášení u rezervace pobytu, aktuální očkování, obojek a vodítko.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hotelovém parkovišti za příplatek 10 zł / den.

Tipy na výlet

V Piwniczna-Zdrój se nachází mnoho zajímavých míst a aktivit, které můžete zažít při svém pobytu v této malebné oblasti. Zde jsou některé tipy na výlety:

1. Lázeňské procedury a termální koupele: Piwniczna-Zdrój je známá pro své léčivé prameny a lázeňské procedury. Navštivte místní lázeňské centrum a nechte se hýčkat termálními koupelemi a léčivými procedurami.

2. Pěší turistika v Beskydech: Okolní Beskydy nabízejí krásné příležitosti k pěší turistice. Vyzkoušejte některé z místních tras a objevte nádhernou přírodu, horské potoky a výhledy.

3. Historická procházka městem: Prozkoumejte historické části Piwniczna-Zdrój a obdivujte malebnou architekturu, včetně kostelů a historických budov. Město má bohatou kulturní historii.

4. Cyklistika v okolí: Pro milovníky cyklistiky jsou k dispozici cyklostezky v okolí města. Prozkoumejte okolní kopce a lesy na kole a užijte si čerstvý vzduch.

5. Návštěva místních restaurací: Vychutnejte si místní kulinářské lahůdky a ochutnejte tradiční polskou kuchyni. Město nabízí širokou škálu restaurací a kaváren.

6. Vodní sporty na řece Poprad: Pro aktivní odpočinek můžete vyzkoušet vodní sporty na řece Poprad, která protéká nedaleko města. Kajakování nebo rafting jsou skvělými způsoby, jak si užít říční dobrodružství.

Destinace

Piwniczna-Zdrój je malebné lázeňské městečko ležící v polských Beskydech. Své jméno získalo díky léčivým pramenům a wellness tradicím, které lákají návštěvníky hledající relaxaci a obnovu síl. Město je obklopeno malebnou přírodou, což poskytuje ideální prostředí pro pěší turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity. Kromě lázeňských procedur a termálních koupelí mohou návštěvníci obdivovat historickou architekturu, včetně kostelů a zachovalých budov. Piwniczna-Zdrój nabízí kombinaci léčivých vod, krásné přírody a kultury, čímž přitahuje turisty hledající odpočinek a oddech od každodenního shonu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.