STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Radisson Hotel Szklarska Poreba

Polsko, Sudety

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Radisson Hotel Szklarska Poreba

Neoficiální popis ubytování

Radisson Hotel Szklarska Poręba: Pobyt se snídaní 6 nocí
Informace Dítě do 5 let zdarma Dětské ceny platí při ubytování se dvěma dospělými osobami

Radisson Hotel Szklarska Poręba

Radisson Hotel Szklarska Poręba je elegantní hotel v srdci malebného horského města v Polsku, a spojuje luxusní ubytování s úchvatnými výhledy na Krkonoše.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v dvoulůžkových pokojích typu Standard, Superior a apartmánech. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, telefonem, fénem, klimatizací, trezorem, minibarem, žehličkou, balkonem a WiFi. Některé pokoje mají navíc výhled na hory.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází restaurace, bar, wellness centrum, terasa, půjčovna kol, úschovna lyží a výtah.

Gastronomie

Hotelová restaurace nabízí tradiční polskou a mezinárodní kuchyni. V ceně zájezdu je snídaně formou bufetu.

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je wellness centrum s bazénem, tobogány, saunami, vířivkou a fitness centrum.

Hotel nabízí širokou škálu relaxačních procedur (masáže, rituály atd.) a kosmetických procedur, které si mohou hosté objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem není možný.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hotelovém parkovišti za poplatek 10-25 € / den (podle sezóny).

Atrakce v okolí
 • Ski a Snowboarding v Krkonoších: Otestujte své dovednosti na sjezdovkách v jednom z nejlepších lyžařských středisek ve Szklarska Poręba. Sjezdovky jsou vhodné pro různé úrovně dovedností a nabízejí úchvatné výhledy na okolní hory.
 • Procházka k Vodopádům Szklarki: Vydejte se na malebnou procházku k vodopádům Szklarki, které patří mezi nejvyšší v Polsku. Cesta vás provede krásným lesním prostředím a odmění vás úchvatným pohledem na kaskádovité vodopády.
 • Návštěva Mineralogického a Hornického Muzea: Získávejte fascinující pohled do historie hornictví a sbírky minerálů v místním muzeu. Interaktivní expozice poskytuje zajímavé informace o geologii regionu.
 • Lanovkou k Szrenica: Využijte lanovku a vystoupejte na vrchol hory Szrenica. Zde budete odměněni neuvěřitelným výhledem na Krkonoše a okolní krajinu. Pro milovníky hor a přírody to bude nezapomenutelný zážitek.
 • Procházka po Hlavní Třídě: Objevte kouzlo města Szklarska Poręba procházkou po jeho hlavní třídě. Obchody, kavárny a tradiční architektura vytvářejí atmosféru, kterou stojí za to zažít.
 • Jízda na Běžkách: V zimě si vychutnejte krásné běžecké tratě v okolí Szklarska Poręba. Běžecké lyžování nabízí skvělý způsob, jak prozkoumat okolní krajinu a zažít zimní radovánky.
 • Návštěva Chrámu Wang: Obdivujte unikátní dřevěný Chram Wang, přemístěný z Norska do Szklarska Poręba. Tento historický památník je jedinečným kouskem a stojí za návštěvu.
 • Degustace Místních Specialit: Nezapomeňte ochutnat místní kulinářské lahůdky. Szklarska Poreba nabízí řadu restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční polská jídla a místní speciality.
 • Cyklovýlet po Okolí: V letním období si pronajměte kolo a prozkoumejte okolní přírodu. Cyklostezky vám umožní objevit okolní kopcovitou krajinu a jezera.
 • Destinace

  Szklarska Poręba, nacházející se v jihozápadním Polsku, je malebným horským městem, zasazeným do nádherného prostředí Krkonoš. Tato oblast je známá svými úchvatnými krajinami, které lákají milovníky přírody a outdoorových aktivit. Město leží v blízkosti česko-polských hranic a tvoří významnou část Slezských Krkonoš.

  Szklarska Poręba je vynikajícím místem pro lyžařské nadšence, protože nabízí přístup k kvalitním lyžařským střediskům. V zimě sem proudí návštěvníci hledající perfektní sjezdovky a nabité zimní radovánky. Příjemná atmosféra města a vynikající lyžařské podmínky z něj činí oblíbený cíl pro rodiny i jednotlivce.

  Kromě zimních radovánek je Szklarska Poręba známá i svými letními atrakcemi. Okolní příroda láká turisty na pěší výlety a cykloturistiku. Návštěvníci mohou obdivovat krásné vodopády, mezi které patří například Szklarka a Kamienczyk. Pro milovníky adrenalinu a dobrodružství jsou k dispozici horské stezky s nádhernými výhledy na okolní krajinu.

  Historické centrum města je plné malebných uliček, tradičních domů a příjemných kaváren. Návštěvníci si mohou prohlédnout místní muzeum, kde se dozvědí o historii tohoto regionu a jeho kulturním dědictví.

  Celkově vzato, Szklarska Poręba spojuje pohodu horského města s možnostmi pro aktivní odpočinek v krásné přírodě. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci zimních sportů, turistiky a autentického horského prostředí.

  Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.