STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

San Medical SPA

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

San Medical SPA

Neoficiální popis ubytování

San Medical SPA: Pobyt s polopenzí 6 nocí
Informace Děti do 4 let zdarma Dětské ceny platí při ubytování se dvěma dospělými Nástup na pobyt na 6 nocí je možný pouze v neděli Nástup na pobyt na 7 nocí je možný pouze v sobotu a neděli

San Medical SPA

Lázeňský hotel San Medical SPA se nachází přibližně 300m od plážové promenády, jen několik minut od centra města. Hotel se skládá ze dvou vzájemně propojených budov, které tvoří jednolitý celek.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích typu Standard a Economy. Pokoje jsou vybavené koupelnou, satelitní TV, ledničkou, telefonem, varnou konvici a WiFi. Některé pokoje mají navíc balkon.

Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází jídelna, kavárna, kadeřnictví, kosmetický salon, herna, výtah a wellness centrum.

Gastronomie

Hotelová jídelna nabízí domácí kuchyni. V ceně zájezdu je plná penze, která zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu.

Wellness a lázně

Součástí hotelové nabídky je wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou a fitness centrem.

Hotel nabízí širokou škálu relaxačních procedur (kosmetické procedury, masáže, peeling, koupele atd.) a léčebných procedur (magnetoterapie, inhalace, Sollux, kryoterapie atd.), které si hosté mohou objednat přímo na místě.

Pobyt se zvířetem

Pobyt se zvířetem není možný.

Parkování

Hosté mohou zaparkovat své auto na hlídaném parkovišti (cca 8 € / den).

Atrakce v okolí

Kołobrzeg, malebné polské přímořské město ležící na břehu Baltského moře, nabízí ideální prostředí pro relaxaci a rekreaci. Své návštěvníky láká dlouhými písčitými plážemi, kde si mohou užívat sluníčka a osvěžujícího mořského větru. Kromě toho zde naleznete moderní lázeňská zařízení, která poskytují širokou škálu wellness služeb a léčebných procedur. Historický charakter města, včetně majestátního gotického kostela, dodává Kołobrzegu nezapomenutelný půvab. Pro milovníky aktivního odpočinku jsou k dispozici cyklostezky a promenády, které umožňují objevovat krásy okolní přírody. Kromě toho můžete navštívit nespočet nespočet atrakcí - molo v Kolobřehu nebo známý maják, Muzeum Minerálů nebo Oceanárium.

Destinace

Kołobrzeg je především lázeňské místo a lze jej považovat za největší na baltském pobřeží.

Krom lázeňství je místo vyhlášeným letoviskem. Kvalitní a velká škála rekreačních zařízení a služeb.

Podmínky pro aktivní relaxaci jsou zde samozřejmostí. Celé město se táhne těsně podél pobřeží, krásné pláže, památky a zdravé ovzduší jsou důvodem k trávení dovolené v těchto místech.

Vítány jsou zde rodiny s dětmi.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.