STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Za historií východního Polska

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Za historií východního Polska

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1.den: Ráno odjezd do historicky významného města Sandomierz nad řekou Vislou. Prohlídka Starého Města s krásnou radnicí, možn. vstupu do gotické Opatovské brány s vyhlídkou na město z věže. Poté okolo Baziliky Nar. Panny Marie k dominikánské vinici sv. Jakuba s výhledy a možností degustace, na závěr sprašová Rokle sv. královny Hedviky (přírodní zajímavost). Ubytování v okolí Lublina, večeře.

2.den: Návštěva paláce Kozłówka - rezidence rodu Zamoyských s působivým interiérem. Přejezd do lázní Nałęczów - procházka v lázeň. parku s jezírkem. Odpoledne Kazimierz Dolny - městečko nad Vislou oblíbené mezi turisty, umělci a malíři. Možnost výstupu na vyhlídku nad městem, cestou zpět na hotel nenáročná procházka pohádkovou Kořenovou roklí.

3.den: Krajské město Lublin - možn. návštěvy lublinského zámku (muzea), prohlídka Starého města a ochutnávka tradičního pekař. výrobku - lublinského cibuláře. Přejezd okolo bývalého koncentr. tábora Majdanek do perly polské renesance, města Zamość (UNESCO). Ubytování, společná prohlídka hist. centra, večeře.

4.den: NP Roztocze. Výlet elektromobily nár. parkem včetně osady Florianka s hřebčínem a chovem plemene "polský koník". Posezení v Pivovaru Zwierzyniec s ochutnávkou místního piva. Odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách.

V ceně zájezdu je: 3x ubytování na úrovni 3* - 2x v okolí Lublinu a 1x v Zamości, 2 a 3lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, 3x snídaně formou bufetu, 3x večeře, doprava luxusním zájezd. auto-busem s klimatizací, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.

V ceně není: vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, komplexní cestovní pojištění vč. storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na str. 6), místní popl., a vstupy do objektů.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:včasný nákup do 15.02. - 250 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 200 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.