STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Advent v Tyrolsku

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Advent v Tyrolsku

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Tyrolsko je zemí tradic. Čas adventu zde patří k nejpříjemnějším obdobím z celého roku. Více než 140 tyrolských měst a městeček v tomto roce otevře své adventní trhy. Skutečnou předvánoční atmosféru můžete zažít na předvánočních trzích v hlavním městě Tyrolska v honosném Innsbrucku, v historických městečkách, u jezera i ve vyhlášeném zimním středisku. Tam všude během našeho adventního zájezdu do Tyrolska budete moci ochutnat sváteční náladu. A k tomu přidáme trochu poznávání, jak je u našich cest zvykem.
Zájezd zahrnuje
2x ubytování v penzionu, 2x polopenze, doprava autobusem, průvodce
Zájezd nezahrnuje
Kristallwelten 25 € (vstup je nutné rezervovat předem v CK, hradí se na místě v €)
Výlety
1/1 pokoj - omezený počet, nutno ověřit dostupnost předem v CK(960.000000 CZK), pojištění léčebných výloha storna(120.000000 CZK)
Program
Den 1
Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Návštěva jednoho z nejproslulejších a nejprestižnějších lyžařských středisek na světě KITZBÜHELU . Kitzbühel je však zároveň tradičním východotyrolským městečkem s honosnými měšťanskými domy, krásnou vánoční výzdobou a typickými předvánočními trhy. V podvečer zastávka u největšího tyrolského jezera ACHENSEE , které se rozkládá uprostřed alpských štítů, jehož břehy jsou v období adventu osvětleny stovkami světel. Krátký přejezd na ubytování v penzionu v Radfeldu.Den 2
Prohlídka INNSBRUCKU - Hofburg, katedrála, slavná Zlatá stříška a možnost výjezdu 300 metrů nad Innsbruck do Hungerburgu s nádherným panoramatickým výhledem na město. Odpoledne advent v INNSBRUCKU - 7 vánočních trhů, více než 200 stánků a 14 metrů vysoký vánoční strom. Cestou zpět na ubytování zastávka v neprávem opomíjeném středověkém městečku čekajícím na zápis do seznamu UNESCO v HALL IN TYROL, kde můžete na zdejším pestrém adventním trhu ochutnat tyrolské speciality. Na závěr dne si zájemci mohou užít poklidnou sváteční atmosféru v nejmenším tyrolském městě v RATTENBERGU , který je v dosahu pěší procházky od našeho pensionu.Den 3
Dopoledne pohádkový Křišťálový svět KRISTALLWELTEN Swarovského ve Wattens. Poté zastávka ve středověkém městě KUFSTEIN s pevností Josefsburg, která je nepřehlédnutelnou dominantou širokého okolí. Vánoční trhy v historických kulisách starého města. Návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách.