STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Cooee alpin Hotel Bad Kleinkirchheim

Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim a Millstätter See

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Cooee alpin Hotel Bad Kleinkirchheim

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Cooee alpin Hotel Bad Kleinkirchheim

POLOHA: Lyžařské město proslulé světovými poháry Bad Kleinkirchheim se nachází ve výšce 1 100 m n.m. - záruka mnoha hodin slunečního svitu a spolehlivý dostatek sněhu. Zimu si zde stále můžeme užít tak, jak si přejeme: fantasticky krásná krajina před zasněženým horským pozadím a nekonečné možnosti sportovních a relaxačních aktivit. Nachází se zde také dvoje termální lázně Römerbad (pouhých 200 m od hotelu) a St. Kathrein, jedna z hlavních atrakcí, když je venku pořádná zima. Pokud se chcete vydat na lyžařskou dovolenou do Rakouska, zamilujete si Bad Kleinkirchheim v Korutanech a samozřejmě COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim s perfektní polohou přímo u vleku a termálních lázní. Slavná sjezdovka Franz-Klammer se nachází hned vedle hotelu, stejně jako Kaiserburgbahn a tím i konec cílové pásky závodu Světového poháru žen, který se zde koná každé tři roky. Ať už jde o lyžování, sáňkování, freeride nebo běh na lyžích - výběr možností zimních sportů je téměř nekonečný a extrémně rozmanitý.

UBYTOVÁNÍ: V prosinci 2020 otevřený hotel ve velmi oblíbené oblasti Bad Kleinkircheim. Hotel má přímý přístup na sjezdovku. Hotel má 99 pokojů, prostornou recepci, restauraci a k dispozici je také terasa.

Moderní a pohodlné pokoje vybavené televizí, rádiem, fénem, koupelnou a balkónem.

Prostorné standardní pokoje mají velikost 21 - 24 m² a jsou vybaveny manželskou postelí, kterou lze také rozložit na 2 samostatná lůžka, možnost rozšíření o přistýlku nebo dětskou postýlku.

Prostorné rodinné pokoje Connect mají velikost 42 - 48 m², skládají ze dvou místností propojených dveřmi a jsou vybaveny dvěma manželskými postelemi, které lze rozložit a vytvořit tak samostatné postele. Všechny pokoje lze rozšířit o přistýlku nebo dětskou postýlku.

VYBAVENÍ HOTELU: sauna, fitness, venkovní bazén, WIFI, parkoviště přímo u hotelu, nabíjecí stanice pro e-automobily.

STRAVOVÁNÍ: bohatá snídaně formou bufetu, večeře - 3chodový bufet (předkrm, polévka, hlavní chod - možnost vegetariánské stravy) a salátový bar, dezert, nápoje za poplatek.

Destinace

Korutany jsou známé svými nádhernými sjezdovkami, útulnými a rustikálními lyžařskými chatami a samozřejmě svou specifickou kuchyní a pohostinností. To vše - spolu s dalšími zimními aktivitami - vytváří rámec pro nezapomenutelnou zimní dovolenou. Biosférický park Nockberge je zvláštní atrakcí i v zimě. V kopcích této horské oblasti najdete ty nejkrásnější trasy a stezky, po kterých se můžete projít na sněžnicích. V pohoří Nockberge se nachází lyžařská oblast Bad Kleinkirchheim - St. Oswald skiarena. S 24 vleky, 103 kilometry sjezdovek a nejdelšími sjezdovkami v Korutanech je ideálním místem ke strávení zimní dovolené v této oblasti.