STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Gungau

9/10
9/10

Rakousko, Salzbursko, Saalbach - Leogang - Hinterglem, Hinterglemm

Recenze

Bohumila, pobyt s rodinoučervenec 2022

Za hlavní výhodu považuji Joker card, která byla v ceně ubytování. Zahrnuje lanovky, MHD v oblasti, vláček, muzeum, koupaliště. Ideální umístění hotelu. Moc hezká sauna v hotelu. Výborná jídla.

8,7/10

O hotelu

Hotel Gungau

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, jídelna, kavárna, bar a dětská herna. Pro malé hosty je zde dětské hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Vybavení pokoje

Pokoje mají koupelnu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například spa, saunu a parní lázeň a za poplatek solárium. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. Hosté mají na výběr nealkoholické nápoje.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.