STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Krásy Horního Rakouska a bavorský Pasov

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Krásy Horního Rakouska a bavorský Pasov

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem, 1× ubytování v penzionu/hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1× snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (990 Kč), cestovní pojištění Uniqa.
Poznámka
Předpokládaný odjezd z Brna - 06:00, plánovaný příjezd do Brna 22:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
Trasa
SCHLÖGENER SCHLINGE - BAUMKRONENWEG - SCHÄRDING - PASOV - ENNS - ST. FLORIAN
Svozové trasy
A, A1
1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Naše první zastavení bude v SCHLÖGENER SCHLINGE - tzv. Dunajské smyčce. Zde nás čeká krátký výstup na vyhlídku Schlögener, odkud se milovníkům romantických zákoutí otevře pohled na dvojitou zatáčku Dunaje, která se táhne zalesněnými břehy jako krásná modrá stuha. Dále nás čeká mírně náročnější pěší trasa po příjemném hřebenu na druhém břehu Dunaje, kolem romantické zříceniny Haichenbach do Marsbachu. Užijeme si procházku po Stezce v korunách stromů BAUMKRONENWEG v KNECHTELSDORFU. Tato impozantní dřevěná konstrukce se táhne v délce více než 1 000 m a až 15 m nad lesním dnem v korunách stromů Sauwaldu. Vrcholem je 40 m vysoká rozhledna s nádherným výhledem na hraniční trojúhelník Rakousko-Německo-Česká republika, za jasných dní lze spatřit i Alpské velikány. Krátce se zastavíme v barokním městečku SCHÄRDING na hranicích mězi Rakouskem a Německem. Jde o barokní perlu na řece Inn, která je historickým městečkem v pravém slova smyslu. Následně přejedeme do PASOVA, kde nás čeká seznámení s městem a poté odjedeme na ubytování.
2. den
Po snídani dokončíme prohlídku Pasova města, o kterém Napoleon Bonaparte prohlásil, že krásnější město v Německu nespatřil. Pasov je univerzitní město na soutoku tří řek, Dunaje, Innu a Ilzu a přezdívá se mu bavorské Benátky. Po dokončení prohlídky tohoto úchvatnbého historického skvostu přejezdeme zpět do Horního Rakouska a navštívíme údajně nejstaší město Rakouska ENNS, jehož dominantou je Městská věž. Mimo jiné zde spatříme zámek Ennsegg - původně hrad z 10. století, baziliku sv. Vavřince, farní kostel Panny Marie, městské hradby a mnoho dalšího. Poté zavítáme do kláštera ST. FLORIAN. Jde o Augustiniánské opatství sv. Floriána, které je jednou z nejpůsobivějších barokních památek v Rakousku. Klášter stojí na původní hrobce mučedníka Floriána, patrona hasičů. Po roce 1686 byl kompletně přestavěn podle plánů Carla Antonia Carlona a Jakoba Prandtauera. Návrat do Brna v pozdních večerních hodinách.
Cena nezahrnuje
pobytové taxy, vstupné do dalších navštívených objektů cca 40 €.