STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

St. Anton am Arlberg - luxusní Alpy

Rakousko, Tyrolsko, Westtirol - Arlberg, Sankt Anton

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

St. Anton am Arlberg - luxusní Alpy

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Majestátní horští velikáni, zelené louky, St. Anton am Arlberg - honosné městečko obklopené horami, hora Valluga 2.811 m, velký výběr tras různých délek a stupňů obtížností, karta na neomezené využívání lanovek a 2x vstup do bazénu v ceně zájezdu.
Ubytovaní
Gasthof se nachází v městečku Flirsch am Alberg. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, rádio. Stravování je formou polopenze, snídaně bufet, večeře menu o 4 chodech.
Program
1. den - ráno odjezd autobusu z nástupních míst. K večeru příjezd do gasthofu ve Flirsch am Arlberg, ubytování a večeře.2. den - snídaně a odjezd autobusem do St. Antonu a výjezd lanovkou Galzingbahn (jedna z nejmodernějších lanovek na světě) a pak lanovkou Vallugabahn až do 2.646 m, kde se nachází panoramatická restaurace. Zde přestoupíte do malé historické kabinky, která vás vyveze až na vrchol hory Valluga do výšky 2.811 m. Odtud je nádherná vyhlídka na celé Lechtalské Alpy. Různé varianty, jak se vrátit zpět do údolí, buď pohodlně lanovkami, nebo část trasy lze jít pěšky např. z horní stanice Vallugabahn 1 kolem chaty Ulmerhütte do dolní stanice Vallugabahn 1 (cca 2 hodiny chůze, cca 600 m převýšení dolů). Jednodušší variantou je interaktivní okruh u horní stanice lanovky Galzingbah (cca 5 km, 2,5 hodiny, převýšení 200 m). Večeře.3. den - snídaně, odjezd autobusem do St. Antonu a výjezd dalšími lanovkami - Gampenbahn a Kapallbahn (2.330 m) a středně náročná túra k chatě Leutkircherhütte (2.251 m), cca 4 hodiny chůze nebo kratší varianty. Večeře.4. den - snídaně, odjezd autobusem do St. Antonu, výjezd lanovkou Rendlbahn do výšky 2.030 m. Zde začíná středně náročná, velmi pěkná okružní trasa, po které dojdete kolem salaše Rossfalalpe k přehradě Kartellsee (2.020 m) a zpět údolím Moostal kolem salaše Tritschalpe opět k lanovce Rendlbahn (cca 4,5 hodiny chůze). Trasa se dá zkrátit, že půjdete pouze část trasa např. k salaši Rossfalalpe a zpět (cca 2,5 hodiny chůze). Návrat do St. Antonu lanovkou. Večeře.5. den - snídaně, volný den v údolí, např.odjezd místním autobusem do St. Antonu, výjezd lanovkou Rendlbahn do výšky 2.030 m a pohodlnou cestou Alpenrosenweg přes salaš Rendalpe až do St. Antonu (cca 2,5-3 hodiny chůze, 800 m převýšení dolů). Nebo okruh ve vesničce Flirsch am Arlberg - okolo místních historických kapliček, který je dlouhý 5 km (cca 2 hodiny chůze). Okruh není náročný a cestou se vám budou otevírat krásné výhledy na celý Stranzertal i Flirsch. Večeře.Kdo by si chtěl zkrátit program na kopci nebo místo jedné nebo i dvou túr v St. Antonu si raději odpočinout v bazénu, je to možné. Můžete třeba jen vyjet lanovkou nahoru, rozhlédnou se a pak sjet a navštívit hezký areál Arlberg WellCom, kde je vnitřní bazén s teplotou 31 stupňů, venkovní bazén 27 stupňů i vířivka s teplotou 32 stupňů. V rámci karty, kterou máte v ceně zájezdu je to možné 2x během zájezdu zdarma. 6. den - snídaně, odjezd z hotelu do prodejny největší továrny na špek v Tyrolsku, možnost nákupu z pestrého výběru této tyrolské speciality. Odjezd do ČR a návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 5x ubytování v gasthofu ve Flirsch am Arlberg s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech), kartu na neomezené využívání lanovek a na 2x vstup do bazénu v St. Antonu, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Slevy
slevy platí pro děti 8-13,9 let ubytované na 3. lůžku. Dítě 8-18,9 let ubytované na pevném lůžku sleva 750 Kč.
Příplatky
komplexní pojištění 234 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 1 750 Kč/zájezd.
nastupni_mista
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Beroun (dálnice) a Plzeň. Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Dvůr Králové nad Labem a Hořice.
Poznámka
Průvodce: Míla Nováková
cenik
Termín 2024DospělíDítě 8-13,9 let28.07.-02.08.14 59011 950
Náš tip
Majestátní horští velikáni, zelené louky, St. Anton am Arlberg - honosné městečko obklopené horami, hora Valluga 2.811 m, velký výběr tras různých délek a stupňů obtížností, karta na neomezené využívání lanovek a 2x vstup do bazénu v ceně zájezdu.