STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vitalhotel Strobl

Rakousko, Burgenland

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vitalhotel Strobl

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Hotel nabízí restauraci, jídelnu, kavárnu, bar a konferenční místnost. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří telefon, televize a rádio. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Na slunné terase jsou pro hosty připravena lehátka. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat jízdě na kole/horském kole. Za poplatek je dále v nabídce golf. Hosté si mohou vyzkoušet plachtění a za poplatek jízdu na šlapadlech. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a stolní tenis. Objekt nabízí mnoho wellness programů a služeb, například spa a saunu, za příplatek pak kosmetický salon, masáže a solárium. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. Nápoje jsou pro hosty v ceně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.