STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vídeň pro děti - zoologická zahrada Schönbrunn a zábavní park Prater

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vídeň pro děti - zoologická zahrada Schönbrunn a zábavní park Prater

Neoficiální popis ubytování

Vídeň pro děti - zoologická zahrada Schönbrunn a zábavní park Prater

Město, které dospělé nadchne krásou svých památek má spoustu zajímavostí i pro děti. Podíváme se do zahrad letního sídla rakouských císařů Schönbrunn. V areálu zámku si můžete užít romantickou procházku zámeckým parkem nebo navštívit rozlehlou zoologickou zahradu, která je jednou z nejstarších na světě. K oblíbeným obyvatelům zoologické zahrady patří pandy velké, zajímavé je i krmení tučňáků. Pavilony s exotickými zvířaty nebo vesnický statek osloví malé i velké návštěvníky. Nechybí možnosti k občerstvení a odpočinku. Poté nás čeká návštěva a volný program v proslulém zábavním parku - Prater, s obrovským kolem a spoustou dalších atraktcí pro děti i dospělé, kde si určitě každý z Vás vybere tu pravou zábavu.

(Změna programu vyhrazena).

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná v brzkých ranních hodinách a končí v Hodoníně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v ranních hodinách odjezd z hlavního nástupního místa v Hodoníně. Dopoledne přijedeme do Vídně, návštěva zahrad zámku Schönbrunn, individuálně prohlídka interiérů, návštěva zoologické zahrady, v odpoledních hodinách přejezd do Prátru, volný program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních až veřerních hodinách.

Kladné stránky

návštěva Schönbrunnu
možnost vidět Vídeňskou ZOO
zábavný park Prater
jednodenní výlet autobusem

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.