STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Zugspitze - majestátní dáma - pro seniory

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Zugspitze - majestátní dáma - pro seniory

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Zugspitze - nejvyšší hora Německa, pohoří Karwendel a Wetterstein - labyrint divokých vápencových štítů, městečko Seefeld - klenot nad Innsbruckem, kostel Seekirchl - dominanta a symbol města, divoká soutěska Leutaschklamm, nádherné výhledy, drahé výjezdy lanovkami v ceně zájezdu. Pohodový program vhodný i pro méně zdatné turisty.
Ubytovaní
Hotel s dlouhou tradicí leží cca 1 km od centra Seefeldu, poblíž stanice lanovky. V hotelu je restaurace, výtah, jídelna. Pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, trezorek a k dispozici je i připojení k w-fi zdarma.
Program
1. den - ráno odjezd autobusu z Prahy, odpoledne zastávka v centru Partenkirchen a procházka ulicí Ludwigstrasse, která patří mezi nejkrásnější alpské třídy. K večeru příjezd do Seefeldu - malebná náhorní plošina (1.200 m), která se rozkládá mezi masivními vápencovými pohořími Wetterstein a Karwendel. Ubytování v hotelu a večeře. 2. den - snídaně, v Seefeldu výjezd pozemní lanovkou kolem jezírka Kaltwassersee do mezistanice Rosshütte (1.760 m) a odtud další výjezd kabinkou na Seefelder Joch (2.064 m). Panoramatická plošina s výhledy na pohoří Karwendel, Wettersteingebirge, Silvrettu, Lechtalské a Stubaiské Alpy - impozantní podívaná. Od vyhlídky je možný pro zájemce výstup ke křížku na vrchol Seefelder Spitze (2.220 m, cca 30-45 minut chůze, převýšení 156 m). Odpoledne odjezd do nádherné divoké soutěsky Leutaschklamm - nenáročná trasa vede po zavěšených ocelových lávkách, které jsou tvořené z roštů a jsou upevněné na kolmé skále vysoko nad hřmící vodou. Úchvatné pohledy dolů na různé kaskády a meandry. Součásti trasy jsou i dva mosty. Před večeří příjemná procházka k barokní ikoně Seefeldu - Jezernímu kostelu svatého Kříže (Seekirchl), který nechal v 17. století vystavět arcivévoda Leopold V. Habsburský. Večeře. 3. den - snídaně, odjezd do Ehrwaldu, výjezd kabinovou lanovkou z rakouské strany na nejvyšší horu Německa - Zugspitze 2.962 m. Vrchol leží v alpském masivu Wetterstein přesně na hranici mezi Německem a Rakouskem. Jedinečný 360° panoramatický rozhled s více než 400 alpskými vrcholy ve čtyřech různých zemích až do vzdálenosti 250 km. Odpoledne okružní trasa kolem úchvatného horského ledovcového jezera Eibsee pod severní stěnou hory Zugspitze s průzračně čistou vodou, se spoustou malých zátok a ostrůvků (okruh 7 km, cca 2 hodiny chůze). Večeře. 4. den - snídaně, odjezd z hotelu do Mösern, kde je k vidění největší volně zavěšený zvon v Alpách vysoko nad údolím řeky Inn, tzv. Zvon míru, který symbolizuje přátelství a dobré sousedské vztahy mezi alpskými zeměmi jako je Rakousko, Německo, Švýcarsko a Itálie. Odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí (rozšířená kontinentální snídaně, večeře formou menu o 3 chodech - salát, hlavní jídlo, dezert), průvodce, výjezdy lanovkami, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 156 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 1 500 Kč/zájezd.
nastupni_mista
Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (dálnice), Praha, Beroun a Plzeň. Za příplatek 200 Kč/osoba: Trutnov, Jaroměř, Hořice.
Poznámka
Průvodce: Milena Myšáková
cenik
Termín 2024Dospělí12.09.-15.09.11 250
Náš tip
Zugspitze - nejvyšší hora Německa, pohoří Karwendel a Wetterstein - labyrint divokých vápencových štítů, městečko Seefeld - klenot nad Innsbruckem, kostel Seekirchl - dominanta a symbol města, divoká soutěska Leutaschklamm, nádherné výhledy, drahé výjezdy lanovkami v ceně zájezdu. Pohodový program vhodný i pro méně zdatné turisty.