STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Amira Luxury Resort & Spa

Řecko, Ostrovy, Kréta, Adelianos Campos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Amira Luxury Resort & Spa

Neoficiální popis ubytování

Popis
Moderní luxusní rozsáhly hotelový komplex s konceptem ADULTS ONLY nabízí skvělé prostředí, vlastní pláž a výbornou vybavenost.
Rychlý přehled
moderní luxusní resort koncept ADULTS ONLY 16+ výtečná vybavenost, Spa centrum plážový servis v ceně
Stručná poloha
přímo u soukromé pláže nákupní možnosti v blízkém okolí městečko Rethymno 5 km
Poloha
Luxusní hotelový resort, rozléhající se na celkové ploše 15 000 m2, najdete v letovisku Adelianos Kampos na severu Kréty. Pyšní se skvělou polohou přímo u velké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Jedná se ubytovací zařízení s konceptem ADULTS ONLY (16+). Hotel kombinuje elegantní klidné prostředí s výtečnou vybaveností a službami. Již v bezprostředním okolí najdete taverny a kavárny, větší nákupní možnosti a také řadu historických památek a zajímavostí nabízí sousední městečko Rethymno, které je vzdáleno pouhých 5 km. Do městečka, stejně jako do dalších zajímavých oblastí, se lze snadno dopravit místní autobusovou dopravou, jejíž zastávka je nedaleko resortu. Hotel je vzdálený cca 85 km od mezinárodního letiště v Heraklionu a 70 km od města Chania.
Pojmenování upoutávky 1
Relaxace
Popis upoutávky 1
Hotelové Spa centrum
Vybavení hotelu
Rozlehlý areál tvoří hlavní budova se třemi 3podlažními ubytovacími křídly, která jsou propojené a svírají venkovní centrální část s bazény. V přední části se areál dotýká pláže. Uvítá Vás velká vstupní hala s recepcí, loby a výtahy. K dispozici budete mít salónky, společenskou TV místnost, business centru, zasedací místnost, hernu, knihovnu, minimarket aj. Hosty zajisté potěší luxusní Amaryllis Spa centrum s řadou léčebných procedur, včetně masáží, terapeutických koupelí a doplňování kosmetických procedur speciálními produkty Phytomer Spa. Nechybí vnitřní bazén, sauna, vířivka a také skvěle vybavené moderní fitness centrum. Stravovací služby obstarají hlavní bufetová restaurace Nissos, další a´la carte restaurace Almyra a open air a´la carte restaurace Kritamo Gourmet. O posezení u kávy nebo dobrého nápoje se postarají lobby bar a pool/snack bar. Venkovní část nabízí hostům velký členitý sladkovodní bazén (700 m2) s přemostěním a ostrůvkem uprostřed. K dispozici budete mít velké sluneční terasy s lehátky a slunečníky (zdarma, rovněž na pláži v části náležící hotelu). K aktivnímu odpočinku můžete využít kulečník, stolní tenis, šipky, hernu, nabídku animačních programů pro všechny věkové kategorie (zábavné, soutěžní aj.). Na pláži si lze zahrát volejbal nebo využít nabídky střediska vodních sportů. U recepce lze sjednat pronájem vozidel nebo jízdních kol a další služby.
Vybavení pokoje
Hotel s celkovou kapacitou 172 pokojů nabízí ubytování několika kategorií. Všechny pokoje jsou moderně a velmi elegantně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, pantofle a župany, hygienické sety, individuální klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, coffe/tea set, minilednici, pracovní desk, balkón nebo terasu. Pokoje se dělí na kategorie: Standard (28 m2, kapacita 2-3 osoby) s výhledem na bazén nebo na moře anebo se sdíleným bazénem, dále Superior (28 m2) s vlastní vířivkou a výhledem na moře, dále suity Junior (35 m2, kapacita 2-3 osoby) s bočním výhledem nebo sdíleným bazénem nebo s umístěním v první linii u pláže. Na vyžádání lze sjednat pokoje s bezbariérovými přístupy.
Pojmenování zařízení 1
Superior dvoulůžkový pokoj výhled na moře
Popis zařízení 1
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, pantofle a župany, hygienické sety, individuální klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, coffe/tea set, minilednici, pracovní desk, balkón nebo terasu s výhledem na moře.
pojmenovani_zarizeni_2
Superior dvoulůžkový pokoj výhled na bazén
popis_zarizeni_2
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, pantofle a župany, hygienické sety, individuální klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, coffe/tea set, minilednici, pracovní desk, balkón nebo terasu s výhledem na bazén.
Stravování
Polopenze.
Náš názor
Moderní rozlehlý hotelový komplex, který oblasti vdechnul nový styl cestování, se skutečně může pyšnit skvělou vybaveností a polohou přímo u nádherné pláže, vysokou kvalitou ubytování a stravovacích služeb. Důraz je zde také kladen i na design a styl. V rámci konceptu ,,jen pro dospělé 16+,, je garancí poklidného pobytu. Oceňujeme i škálu typů ubytování, kde si můžete vybrat dle svého zaměření. V neposlední řadě je výhodou i snadná dostupnost historického Rethymna nebo jiných zajímavých míst oblasti.
Odkaz na WWW
https://amiraluxuryresort.com/
www odkaz popis 1
www.amiraluxuryresort.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.