STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Best Western Zante Park Executive

Řecko, Ostrovy, Zakynthos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Best Western Zante Park Executive

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Laganas
Poloha
Vedle hotelu Zante Park Resort & SPA (přes ulici), cca 800 m od centra LAGANAS, cca 50 m od obchodů, cca 7 km od města Zakynthos; cca 5 km od letiště Zakynthos.
Pláž
Veřejná písčítá pláž Laganas s pozvolným vstup do moře, cca 350 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.
Vybavení
V budově Executive mohou být ubytovány pouze dospělé osoby.

Ostatní služby klienti využívají ve vedlejším hotelu Best Western Zante Park (který není věkem omezen) kde se nachází recepce, lobby, restaurace Windows, bar Veranda v hlavní budově, bar u bazénu La Palma; konferenční místnost pro 150 osob, bazén, relaxační bazén, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje executive jsou moderní a komfortní, vlastní příslušenství (koupelna, WC; vysoušeč vlasů) klimatizace, WIFI, satelitní TV, telefon, lednice; za příplatek: trezor (cca 20 EUR/týden); balkón nebo terasa (stůl a židle);
Stravování
All incluisve zahrnuje snídaně (7.00-10.15), obědy (12.30-14.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu v hlavní restauraci Windows; občerstvení a sendviče u baru u bazénu nebo v executive lounge (11.00-18.00); káva a čaj v baru u bazénu (16.00-18.00); alkoholické nápoje a místní nealkoholické nápoje, káva, čaj ve vyznačeném baru (10.00-23.00); nutno nosit náramky all inclusive.
Sport a zábava
biliard, stolní tenis, posilovna, sauna, kadeřník, masáže,
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* služby delegáta
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc.

Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.
Při ubytování je požadována záloha na pokrytí případných nákladů v hotelu (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) cca 50 EUR/pokoj.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.